День відповідальності людини: Гаврилишин приніс віру в те, що все можливо

19 жовтня 2021

Всеукраїнський День відповідальності людини - державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, буде відзначатися 19 жовтня в день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини». З нагоди свята публікуємо спогади Президента МІМ Ірини Тихомирової про людину, без якої важко уявити сучасну Україну.

"Богдан Гаврилишин приніс віру в те, що все можливо. І це відчували всі, хто був поряд з ним. А в його житті це розуміння виростало з родинних взаємин. Під час особистої розмови Богдан Дмитрович поділився, що йому було дуже легко всього в житті досягати. Бо його завжди підтримувала дружина Леоніда Петрівна, яка казала: «Данку, ти все зможеш, Данку у тебе все вийде!». І я не маю жодного сумніву, що справді дуже легко жити, працювати і розвивати кар’єру, коли ти точно знаєш, що є людина, яка завжди вірить в тебе і вважає тебе найкращим. І дійсно, в нього все виходило, за що б він не брався.

А потім до цієї розмови додалися слова Дерека Абеля, який був директором IMEDE, швейцарської бізнес-школи, з якою відбулося злиття ІМІ Женеви, після чого утворився IMD. Він мені сказав, що так, звісно, Гаврилишин – успішний науковець, політичний і бізнес-консультант, вчений, адміністратор освітніх процесів, але… «яка в нього Лені!», тобто Леоніда Петрівна.

Це прозвучало дуже зворушливо і чисто. Тому Гаврилишин, поза тим що він має беззаперечні досягнення і визнання в ділових колах, що це постать історичної величини, для мене є ще й прикладом успішності в особистому житті. У нього чарівна Лені, прекрасні діти, які поділяють його ідеали і продовжують його справу. Той факт, що існує Фонд родини Гаврилишиних свідчить про те, що Богдан Дмитрович став сильним корінням, з якого виростає та черпає силу дерево сімейної справи".