Дві нові групи розпочали навчання за програмами pre-МВА: «Управління фінансами» та «Менеджмент і лідерство»

16 листопада 2020

Одна група – добре, а дві – ще краще! Тому 13 листопада в МІМ стартувало навчання одразу двох груп нових слухачів програм pre-МВА: «Управління фінансами» та «Менеджмент і лідерство».

За традицією обидві групи привітала президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

Спочатку вона звернулася до фінансистів: «Якщо бізнес стоїть на трьох китах: маркетинг, фінанси і менеджмент, то кит «фінанси» – це посередник між двома іншими. Завдяки цій програмі ви почнете дивитися на бізнес як на єдину систему».

Програма «Менеджмент і лідерство» складається ніби з двох половинок, і саме на цьому зробила акцент Ірина Тихомирова, завітавши до другої групи: «Бізнес тримається на людях. Тож як зробити так, щоб інтереси бізнесу і людини співпадали, щоб люди до вашого бізнесу ставилися як до свого? Ця програма допоможе вам знайти відповіді на ці питання, адже вона про людину як особистість і про людину як  співробітника».

Перед тим, як розпочалися перші лекції, слухачі програм поділилися своїми очікуваннями від навчання:

«Головні сподівання – підтягнути скіли в інвестиційних та корпоративних фінансах. Хочеться, по-перше, розмовляти з фінансистами однією мовою. По-друге, власноруч рахувати фінансові моделі та інвестиційну привабливість нових проектів. По-третє, розуміти фінансовий стан підприємства – буквально на кінчиках пальців відчувати назріваючі проблеми», – поділився Олександр Кравець, слухач програми «Управління фінансами», генеральний директор «Українські мінеральні добрива» by Recycling Solutions.

На програму «Менеджмент і лідерство» прийшов один з наших випускників – Тарас Гордійчук, комерційний директор «Наше радіо».

Виявляється, після закінчення програми «pre-МВА Маркетинг» в минулому році Тарас досяг певних успіхів і кар’єрного зростання, тож вирішив розширити межі своєї компетенції: «Ми успішно вдосконалюємо модель управління компанією, інтегруємо в роботу інструменти, які дали викладачі МІМ на попередній програмі. В 2021-й рік ми заходимо з новими радiо форматами i не тiльки, в чому вбачаємо великий потенціал. Це сталося саме завдяки знанням, отриманим в МІМ. На другу програму прийшов тому, що став керівником і хочу отримати навички управління людьми і ведення переговорів. Хочеться краще розібратися в психології людей і в тому, як правильно будувати роботу в командi».

Після знайомства один з одним фінансисти прослухали лекцію Володимира Данько «Джерела фінансування бізнесу». А в учасників програми «Менеджмент і лідерство» відбулася лекція «Особиста ефективність керівника і лідера» від Олександра Сударкіна.

Вітаємо нових слухачів у великій та дружній родині МІМ – попереду у вас багато інсайтів та звершень!

Зауважуємо, що заняття в МІМ організовані з дотриманням всіх засобів безпеки: на вході відбувається температурний скринінг, протягом усього часу перебування в приміщенні діє масковий режим, між слухачами зберігається безпечна дистанція.