Ефективне управління бізнес-процесами: від теорії до практики

Цього року Бізнес-школа МІМ пропонує своїм слухачам оновлену програму pre-MBA «Управління бізнес-процесами», де одним з викладачів є В.А. Цопа

18 лютого 2018

Першим майстер-класом цього року у Бизнес-школі МІМ став майстер-клас “Управління бізнес-процесами” професора та викладача Бізнес-школи МІМ Віталія Цопи. Варто підкреслити активну діалогову форму подання інформації, а також повний аншлаг: загальна кількість відвідувачів перевищувала 170 осіб.

У першій частині майстер-класу були розглянуті:
• основні поняття та принципи управління бізнес-процесами;
• різноманітні методи та інструменти (6 Сігм, теорія обмежень та інше);
• важливість системного підходу в управлінні.

Віталій Цопа розкрив ряд питань, важливих для будь-якого менеджера: результативний менеджер чи ефективний; чому функціональний підхід до управління поступається процесуальному, вертикальна ієрархія – горизонтальній; і чому так важлива ризикоорієнтованість мислення.

При обмеженні ресурсів, постійному збільшенню числа споживачів та швидкості споживання, питання про ефективність менеджменту – принципово важливе.

Цього року Бізнес-школа МІМ пропонує своїм слухачам оновлену програму pre-MBA «Управління бізнес-процесами», де одним з викладачів є В.А. Цопа, тому під час проведення майстер-класу слухачі отримали запрошення на навчання.

Наступним спікером стала запрошена гостя – Янковець Ганна, випускниця МІМ, представник Lean Інституту України (Lean Global Network Ukraine). Компанія займається популяризацією цього підходу серед українських підприємств з 2006 року. Ганна розкрила основні принципи “lean”, технології та інструменти щодо оптимізації підприємств.

Після теоретичної частини слово взяв Григорій Бердніков, старший консультант Lean Інституту України та випускник бізнес-школи. Григорій розповів свій практичний кейс упровадження цієї стратегії менеджменту на великому виробничому підприємстві, що спеціалізується на вентиляційному обладнанні – компанії VENTS.

“Що в голові у менеджера з ефективності? Стратегія, операційний менеджмент, управління процесами, проектний менеджмент, управлінський облік, лідерство. Саме про це ми розповідаємо на pre-MBA “Управління бізнес-процесами”, пишемо у книжках нашого книжкового клубу та ділимося з вами на зустрічах”, – акцентував Віталій Цопа.