Емерджентність та спритність: як запроваджувати постійні зміни та інновації у своїй організації: Дебора Роуланд на ReInforceUA

27 березня 2023

Дебора Роуланд — відома експертка та коуч із лідерства змін, яка володіє унікальним поєднанням досвіду, проникливості та досліджень. Упродовж своєї кар’єри вона особисто очолювала ініціативи щодо змін у глобальних організаціях: Shell, Gucci Group, BBC Worldwide і PepsiCo. Там вона була на ключових посадах, як то HR-директор та віце-президент з організаційного та управлінського розвитку.

29 березня у рамках проєкту ReІnforceUA Дебора Роуланд прочитає лекцію "Емерджентність та спритність: як запроваджувати постійні зміни та інновації у своїй організації". Зустрічаємося традиційно о 18.00 за Києвом. Для участі онлайн та можливості ставити запитання спікерці зареєструйтеся за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/43.

Роуленд - у списку провідних мислителів за версією Thinkers50. Вона заснувала та розвинула консалтингову компанію, яка стала піонером досліджень у цій галузі. Як коуч співпрацювала з німецьким енергетичним гігантом RWE, а також з De Beers, Dell Computers, Diageo, GlaxoSmithKline, Kraft Foods, PricewaterhouseCoopers, Prudential, Rolls-Royce Holdings, Royal Dutch Shell і Unilever.

Її дослідження про управління змінами можна зустріти на сторінках провідних академічних журналів. Вони також  були представлені на конференції Академії менеджменту 2016 року. 

Дебора Роуланд є співавтором книги Sustaining Change: Leadership That Works (Wiley, 2008), а її найсвіжіша книга «Still Moving: How To Lead Mindful Change» заснована на новаторському дослідженні, яке вона провела в 2015 році.