Facing The Future. Inspiration - новий освітній сезон у МІМ розпочато!

05 жовтня 2021

Нарешті після дворічної вимушеної перерви друзі та спільнота МІМ зібралися на офлайн-зустріч Facing The Future. Inspiration в “Українському Домі”. Ця подія стала символічним стартом нового освітнього сезону в МІМ, а ще джерелом натхнення та нових ідей.

Ми свідомо зробили акцент на мистецькій складовій та підготували арт-проєкт "Мікромиті зв'язків", де за допомогою куратора, дослідника медіа та візуальної культури Ольги Мельник, зібрали картини видатних митців сучасності: Марії Примаченко, Олександра Ройтбурда, Романа Михайлова, Олександра Сухоліта, Тіберія Сільваші, Павла Макова, Дмитра Ковсана, Марії Куліковської та ін.

Тон, заданий експозицією, підхопив модний показ-перформанс «Вдягни українське мистецтво» від OVERALL – бренду, заснованого випускницею МІМ Анастасією Братковою. Смисловим доповненням стала лекція «Колаборація моди та мистецтва. Як створити трендовий продукт, що по-справжньому впливатиме на суспільство?», а консультант у сфері Art + Tech, засновниця компанії Theta Arts та агентства Mint a Star Таісія Пода занурила учасників у новітні тенденції між мистецтвом та інвестиціями, шукаючи відповідь на питання-  “NFT: революція у мистецтві або новий клас цифрових активів?”

«Ми започаткували освітній форум Facing The Future у 2019 році, відзначаючи 30-й день народження Бізнес-школи МІМ. Головним спікером був Ювал Ной Харарі. Запроваджуючи Форум, ми ставили за мету обговорювати зміст, напрямки майбутнього. Другий форум Facing The Future, який було присвячено питанням конкурентоспроможності, відбувся онлайн у жовтні 2020 року. Головним спікером був Майкл Портер. Це стало дійсно міжнародною подією – близько 800 учасників із 20 країн та спікери із 7 країн. Цього року ми вирішили трансформувати формат і додати до освітнього форуму арт-складову. Саме тому ми назвали цей захід Facing The Future. Inspiration. Ми знов обговорюємо майбутнє: що його обумовлює, що формує, чи можна до нього підготуватися і як побачити зародки майбутнього сьогодні. Що надихає сучасну людину? Де знаходиться натхнення? Де брати ресурси, сили, стійкість? На думку спадає мистецтво. Адже у освіти та мистецтва насправді багато спільного. Вони формують особистість, діють зараз, а результат спрямовують в майбутнє», - сказала під час відкриття форуму Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

Учасників заходу вразили імпровізації та рефлексії від плейбек-театру «Vne Vremeni». А родзинкою вечора став виступ гурту 8LIS5, заснованого екс-учасниками Океану Ельзи та Esthetic Education та Dj-set від Frolov Dj School.