Фінальна серія ділових заходів для бізнес-асоціацій EU4Business Week

12 січня 2017

23 - 27 січня 2017 року в рамках програми East Invest 2 в МІМ-Київ відбудеться фінальна серія ділових заходів для бізнес-асоціацій EU4Business Week, за організації Бізнес-школи МІМ-Київ, Ремісничої палати України, «Business Gathering» та у партнерстві з Лігою ділових та професійних жінок України.

Протягом тижня представники сектору малого і середнього бізнесу дізнаються про існуючі можливості залучення фінансування, освоять нові навички ведення переговорів та ефективного нетворкінгу, а також зможуть висловити власні пропозиції для виходу з економічної кризи та покращення бізнес-клімату.
Тиждень почнеться з організованого в новому практичному форматі «Фандрейзинг-форуму», де представники бізнесу та профільних асоціацій зможуть не тільки дізнатися про поточні програми технічної допомоги (Horizon2020, COSME, EEN), а й сформувати міні-консорціуми для їх подальшої реалізації.

У вівторок, середу та четвер відбудуться унікальні безкоштовні семінари «Ефективні переговори» від Українського центру медіації із залученням кращих вітчизняних та німецьких фахівців. Учасники тренінгів зможуть попрактикувати навички спілкування, що дійсно сприяють досягненню бізнесових та соціальних цілей.

Тиждень завершить Круглий стіл: «Позиція українського бізнесу щодо державної влади та міжнародної спільноти», де організації підтримки МСБ за фасилітації з боку іноземних експертів, сформують план дій для стейкхолдерів державно-приватного партнерства щодо реалізації пріоритетних економічних реформ в Україні.