Фонд «Повернись живим» планує відкрити представництво у США – випускник МІМ Тарас Чмут 

06 жовтня 2022

Відкрити перше міжнародне представництво у США вже до кінця року – такими амбітними планами поділився під час онлайн-конференції Forbes  «Без рожевих окулярів. Бізнес і держава під час війни» Голова фонду "Повернись живим", випускник програми pre-MBA “Менеджмент та лідерство” у МІМ Тарас Чмут.

- Попередньо, ми виросли на 580% – з п’яти млн грн на рік до п’яти мільярдів за півроку, починаючи з 24 лютого. У перші 2-3 місяці ми зіткнулися з проблемою суспільного тиску і обурення, що ми не можемо одночасно допомогти всім. Але ті, хто займається міжнародними закупівлями, розуміють, скільки займає розмитнення, доставка та інші процеси в умовах війни. Скільки б у вас не було грошей, ви менш як за три тижні не привезете те, що вам треба. Але всі хотіли тут і зараз. Це та криза, яку нам вдалося подолати через ефективну комунікацію та взаємодію з партнерами. Те, що не вдалося подолати, – це взаємодія з державою. З нею працювати складно: як з правоохоронними органами, так і з законодавчою базою. Тому ми продовжуємо шукати правильні підходи, що стосується взаємодії з державою, – сказав Тарас Чмут.

Безпрецедентний рівень довіри до «Повернись живим» голова організації пояснює попередньою роботою фонду, який протягом минулого року працював над розбудовою бренду: впізнаваністю та фандрейзингом.

За словами Тараса Чмута, фандрейзинг залишається серед пріоритетів на наступний рік. Нинішнього ж року організація планує збільшити штат до ста співробітників. Нині  у фонді працює 76 людей, а перед початком повномасштабного вторгнення команда складалась лише з 27 співробітників.