Гарік Корогодський: "Я буду вчити тому, що сам добре вмію"

У МІМ стартувала програма GNR.Next

20 травня 2020

GNR.Next - партнерська програма Бізнес-школи МІМ і Гаріка Корогодського. Ідея в тому, щоб навчити бізнес ефективно взаємодіяти з владою, а владу з бізнесом.

З 218 кандидатів вчитися почали 80 осіб, які зуміли аргументовано пояснити, де і як будуть використовувати отримані знання на користь суспільству.

 

Ірина Тихомирова, президент Бізнес-школи МІМ

Основна мета програми GNR.Next - навчити людей, які хочуть і можуть змінювати нашу країну, знаходити точки дотику бізнесу і влади. Тому що складно побудувати успішну економіку, коли бізнес не розуміє, чого хоче влада, а влада не розуміє, чого хоче бізнес.

Сама ідея програми належить Гаріку Корогодському. Ми, як бізнес-школа світового рівня, додали свою експертизу та організаційні можливості.

Аналогів програми в світі немає. Щось схоже є в Гарварді, де на певних курсах зводять разом групи Business administration та Public Administration (державне управління - ред.).

Це вже друга така програма у нас. Першу ми провели у 2015 році. Вона тривала 2 роки. Але зараз життя прискорилося, все дуже швидко змінюється. І робити справу треба теж швидко. Тому наш навчальний марафон GNR.Next триватиме 5 місяців.

Випускники минулої програми зараз займають гідні місця в системі держуправління. Ми хочемо, щоб і слухачі нинішнього набору працювали там, де вони зможуть бути корисні суспільству.

У добру путь!

 

Гарік Корогодський, бізнесмен, меценат

У слухачів буде 160 годин класичної бізнес-освіти з ухилом у Public Administration. Лекторів ми відбирали ручками, з огляду на досвід попередньої програми.

Я сам особисто буду багато працювати з групою. Буду вчити тому, в чому добре розбираюся. Це бізнес, переговори, побудова команди. Також ми будемо багато спілкуватися і на загальнолюдські теми.

Випускники минулої програми за час навчання здружилися і спілкуються між собою і після випуску. Вони стали справжньою бандою.

Бажаю цього і вам!