Газеті “День” - 25 років! Вітаємо!

17 січня 2022

Чверть століття за «штурвалом» флагмана української інтелектуальної журналістики – саме стільки Лариса Івшина очолює редакцію газети «День». Це лише на кілька місяців менше з часу заснування медіа.

Команда МІМ вітає Ларису Олексіївну, а також весь колектив видання! Дякуємо вам за те, що тримаєте курс на заглиблення у смисли, за пошуки відповідей, і за те, що весь цей час лишаєтеся майданчиком для думок найавторитетніших українців з усіх куточків світу. За те, що постійно виходите за рамки періодичного видання, досліджуючи Україну у книгах та фотографіях. Ось і тепер ви збираєте друзів на фотобієнале, щоб розділити власні здобутки, показати ті миті, які зачудували і вразили вас.

Бажаємо вам подальшого розквіту, наснаги на втілення найамбітніших планів, вдячної та великої читацької аудиторії. Міцного здоров’я кожному, завдяки кому наповнюється і зростає видання. Хай сторицею повертається вам те, що ви вкладаєте у створення газети «День» і її проєктів. А ми, як ваші давні друзі, будемо поруч і триматимемо руку на пульсі часу разом з вами!