Глобальний рейтинг Thinkers50 став партнером проєкту ReInforceUA від МІМ

21 липня 2022

Міжнародні партнерства МІМ у рамках ReInforce UA розширюються. Раді сповістити про співпрацю з Глобальним рейтингом Thinkers50, з яким ми вже готуємо серпневий блок лекцій.

Напередодні Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова мала розмову із паном Стюартом Крайнером, співзасновником Thinkers50, глобальної платформи для управлінських ідей. Він – автор десятків книг, частина з яких виходила у Prentice Hall — головному американському освітньому видавництві, що належить Savvas Learning Company. Результатом стали домовленості і «дорожня карта» майбутньої співпраці. Імена спікерів поки що залишимо таємницею – стежте за нашими анонсами на сайті reinforceua.com, щоб дізнатися про них першими.

Нагадаємо, у 2015 році найбільш впливовим бізнес-мислителем був обраний «батько» сучасної бізнес-стратегії, професор Гарвардської школи бізнесу Майкл Портер. Він був спікером на форумі Facing the Future, який МІМ організовував у 2020 році. А у 2001 році перший  рейтинг від Thinkers50 очолював один із найвпливовіших теоретиків менеджменту ХХ століття Пітер Друкер. У 2005 році на другому місці у списку опинився засновник Майкрософт Білл Гейтс, поступившись лише згаданому Майклу Портеру.

За результатами 2021 року рейтинг очолює американська дослідниця лідерства, спеціалістка з організаційного навчання Емі Едмондсон, професорка лідерства у Гарвардській бізнес-школі. А у 2019 році на першій сходинці були автори “стратегії блакитного океану” Чан Кім і Рене Моборн. 

Щороку список поповнюється новими іменами тих людей, чиї ідеї стали проривними для галузей, у яких вони працюють.  Тож слухачі лекцій ReInforceUA матимуть унікальну можливість наснажуватися виступами експертів, які є потужними рушіями змін у світі.  Ми пропонуємо почути сьогодні тих, чиї напрацювання створюватимуть глобальний порядок денний вже завтра.