Головний лікар з Сумської області отримав сертифікат на навчання у Бізнес-школі МІМ

Другий рік поспіль Бізнес-школа МІМ виступила Головним освітнім партнером Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року».

03 жовтня 2019

Другий рік поспіль Бізнес-школа МІМ виступила Головним освітнім партнером  Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року».

Цьогорічний переможець, а ним став Рожин Костянтин Олегович, головний лікар КНП «Білопільський Центр первинної медичної допомоги» Сумської області, отримав сертифікат на навчання на програмі Pre-MBA Бізнес. Лікар вже заявив, що обов’язково скористається  можливістю, і вчитиметься на програмі .

«Зміни – це нова реальність, й вони невідворотні, сталість – це нова розкіш. Ми всі повинні змінюватись , щоб вибудувати нову реальність. Я не зупинюсь на досягнутому – іду тільки вперед!» -  сказав під час церемонії вручення нагороди  Костянтин Рожин.

Костянтина Олеговича можна назвати людиною, яка випереджає свій час. Його гловними інноваціями на посаді головного є впровадження повної діджіталізації та цифровізації в роботу закладу. Центр повністю підготовлений до впровадження телеметричних послуг, та оформлення електронних листків непрацездатності. Запроваджено в дію мобільний додаток для пацієнтів, який дозволяє записатися до лікаря зі смартфона, відслідковувати всі дії в електронній картці пацієнта, безпосередньо зі смартфона, відправляти лікарю, наприклад, графік власного артеріального тиску та інші медичні показники. Щоправда, як зауважив Костянтин Олегович, пацієнти  неактивні у використанні запропонованих опцій. Додатком користуються одиниці.  

 «Ефективне управління медичним закладом потребує сучасних управлінських знань. Саме тому бізнес-школа МІМ підтримує Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року». Другий рік поспіль ми даруємо переможцю номінації сертифікат на безкоштовне навчання в Бізнес-школі МІМ на програмі Pre-MBA «Бізнес». Програма побудована за тією ж логікою та має таку ж структуру, що і класична програма MBA. Від повного курсу її відрізняє лише менша тривалістю та відсутність міжнародного навчального модулю. Проте це дуже хороша можливість в доволі стислі терміни оволодіти ключовими бізнес-компетенціями. Віримо, що переможець цьогорічної номінації скористається нею сповна» - говорить  Президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА.

«Одним з основних завдань ми визначили підтримку тих, кого стосується реформа охорони здоров'я. Тому ГО «Платформа здоров'я» приєдналася до організації та проведення «Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року». На цьому заході нам вдалося сформувати трикутник «суспільство-держава-бізнес». Це трикутник, без якого ефективні зміни в охороні здоров'я були б неможливі. Переможці відзнаки «Головний лікар – 2019» - це головні лікарі-цифровізатори. Як відомо, 2020 рік оголошений роком тотальної цифровізації. Сподіваюсь, що досвід цьогорічних лауреатів конкурсу допоможе їх колегам успішно впоратися з цим завданням» - заявив голова правління ГО «Платформа Здоров’я», слухач програми МВА в Бізнес-школі МІМ Тимофій БАДІКОВ.