Готувати проєктних менеджерів найвищого рівня – МІМ розпочав процес акредитації в американському PMI

06 грудня 2022

Співпраця МІМ з американським Інститутом управління проєктами PMI (Project Management Institute) набуває глибшої форми. Бізнес-школа подала заявку і пройшла перший етап акредитаційного процесу для двох програм – МВА та pre-MBA Бізнес.

PMI розробив одну з провідних з методологій управління проєктами, на основі якої у МІМ викладають цю дисципліну. Після отримання акредитації випускники згаданих програм можуть претендувати на ті посади, де є важливими глибоке розуміння проєктного менеджменту та міжнародна кваліфікація. Також це дасть базу для подальшого професійного розвитку: маючи такий диплом можна буде продовжити навчання за скороченою програмою, здати екзамен та отримати професійний сертифікат РМІ.

- Сертифікат РМІ є професійним і найпопулярнішим у всьому  світі. Ті, хто спеціалізується на управлінні проєктами, це добре знають. Ми будемо одним з авторизованих центрів, де можна отримати підготовку для подальшого його отримання, розповідає про перспективи, які очікують на слухачів МІМ, викладач Бізнес-школи Андрій Сосновський, який опікується питаннями акредитації РМІ.

За словами Андрія Сосновського, тепер можливість розвиватися професійно як проєктний менеджер стала значно ближчою до української спільноти.

- Диплом з акредитацією буде означати те, що наші слухачі матимуть пріоритет при виконанні проєктів, які сотнями і тисячами будуть йти в країну вже з наступного року. Є офіційно затверджена програма – план відновлення України Recovery UA. Йдеться про $750 млрд на різні напрямки модернізації України. Варто лише уявити, скільки проєктів буде реалізовано протягом найближчого десятиліття в нашій країні. І всі вони потребуватимуть кваліфікованих  управлінців.

Фактично, паралельно з акредитацію МІМ запустив організацію тренінгового центру, який буде займатися навчанням та підготовкою охочих здобути сертифікацію РМІ, а випускники МІМ отримають ці знання в пакеті з акредитованою програмою. 

 

Для того, щоб більше дізнатися про акредитації та програми Бізнес-школи МІМ, завітайте на Презентацію, яка відбудеться 13 грудня о 9.30 в Зум. Реєструйтеся тут: https://mim.kyiv.ua/register-event?id=284