Група незламності: вітаємо випускників МВА 2021-2022!

13 січня 2023

12 січня у МІМ відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам програми МВА. Здобуваючи бізнес-освіту, ці слухачі МІМу зустріли багато перешкод: на перший рік навчання випав ковід, а на другий – війна, дехто з групи зараз захищає Україну на фронті. Тим не менш, вони закінчили навчання і показали відмінні результати, а значить – вже перемогли. 

«Особисто для мене словом 2022 року стало слово «незламність». У нас багато чого незламного: пункти незламності, ялинка незламності, Бізнес-школа незламності, в якій ми навчаємось і працюємо на генераторах, старлінках, в укриттях, онлайн. Я абсолютно точно вашу групу запам’ятаю як групу незламності. Мета нашої програми – зробити вас глобально конкурентоспроможними. Сьогодні ви точно є такими і я бажаю вам подальших успіхів та розвитку у світовому масштабі», – привітав випускників директор програми МВА Олександр Сударкін.

Вже декілька років у МІМ існує традиція – особиста відзнака Голови наглядової ради Віталія Гайдука за найкращу дипломну роботу. Цьогоріч рішенням Екзаменаційної комісії на цю відзнаку було висунуто три роботи:

1 «Управління мотиваційним кліматом на прикладі компанії «ACINO». Автор – Тетяна Климнюк, керівник - Олександр Сударкін.

2 «Маркетингова стратегія стартапу на ринку доставки їжі  Об’єднаних Арабських Еміратів (на прикладі діяльності холдингу Х100). Автор – Павло Кожухар, керівник – Олексій Виноградов.

3 «Управління змінами в бізнесі в умовах війни». Автор – Олена Сторчак, керівник – Вячеслав Покотило. Саме ця робота отримала нагороду. 

«Дякую, це дуже неочікувано і надзвичайно приємно. Це був важкий, але цікавий досвід, який я, пишучи диплом, проживала зі своєю компанією і науковим керівником. Дякую Вячеславу Покотило, адже це і його заслуга», - зазначила Олена Сторчак. 

Не дивлячись на те, що війна забирає плани і можливість короткострокового планування, за словами Президента МІМ Ірини Тихомирової, вона дозволяє нам думати про велике майбутнє: «Ви вчитесь заради майбутнього, адже всі знання завжди працюють наперед. Навчання – це інвестиція в себе, яка має принести дохід в майбутньому. Я бажаю вам радісного і світлого, мирного майбутнього. Бажаю вам ваших особистих перемог і однієї нашої, спільної Перемоги». 

Вітаємо нових МІМівців у нашій великій дружній родині! Ми впевнені, що з такими лідерами Перемога України вже близько!