Група Перемоги: в МІМ розпочали навчання нові слухачі МВА

06 лютого 2023

У січні в нашій Бізнес-школі відбувся випускний групи МВА, яку ми назвали «групою незламності», адже на їхнє навчання припали ковід і війна. На початку лютого МІМ відкрив свої двері для нових слухачів МВА, яких ми назвали «групою Перемоги». По-перше, ми впевнені, що Україна скоро переможе, а по-друге, прийняти рішення навчатися у такий важкий час - особиста перемога кожного з тих, хто приєднався до родини МІМ!

«Війна краде сьогодення, наш час тут і зараз, а також можливість планувати. Але ви навчаєтеся заради майбутнього, і це ваш і наш спільний внесок у Перемогу країни», - зазначила Ірина Тихомирова, Президент МІМ, під час відкриття програми МВА.

Знайомство нових слухачів провели у форматі peer presentations (презентації в парах), а потім група взяла участь в інста-квесті, під час якого нові МІМівці дослідили будівлю Бізнес-школи та подружилися у соціальних мережах. Також за доброю традицією слухачі написали листи самим собі, їх вони отримають за два роки на випускному і порівняють очікування з реальністю.

Спільнота МІМ - це потужне об'єднання, яке налічує більше 7 тисяч випускників, і ми щасливі, що МІМівців стає все більше і більше! Пишаємося новою генерацією МВА! Хай вам щастить!

Принагідно нагадуємо, що 16 лютого в МІМ стартує навчання групи Senior Executive MBA. Деталі можна дізнатися за номером: 0673398055 (Viber, Telegram, WhatsApp).