Група слухачів фармкомпанії “Дарниця” завершила навчання за корпоративною програмою у МІМ

16 березня 2023

Управлінці з фармацевтичної компанії «Дарниця» завершили навчання на корпоративній програмі в МІМ, успішно захистивши свої випускні роботи з маркетингу. Вручення сертифікатів відбулося 13 березня 2023 року, а стартувала програма рівно за тиждень до початку повномасштабного вторгнення.

Віцепрезидент МІМ Олексій Виноградов під час вручення сертифікатів поділився своїми враженнями від проєктів, які підготували слухачі та відзначив якість та наповнення випускних робіт.

- Приємно, що МІМ з «Дарницею» вже є повноцінними партнерами, оскільки відпрацювали разом першу корпоративну програму. Ми дуже раді цій співпраці і віримо, що вона триватиме і надалі, – сказав Олексій Виноградов.

У «Дарниці» теж залишилися задоволені співпрацею. За словами Світлани Максимової, директора департаменту маркетингу та продажів рецептурного напрямку компанії, саме корпоративна програма з низкою дисциплін та різними викладачами дала змогу системно і глибоко зануритися в питання дистибуції, ціноутворення і, звісно, у маркетинг, чого неможливо досягти на  тренінгу чи короткостроковому інтенсиві.

- Повинно бути багато викладачів, щоб кожен був професіоналом своєї справи. Мені здається, що це вийшло і кожен з присутніх тут це відчув. Пізніше ми все більше і більш будемо згадувати, що нам давали, що ми пізнали. Я пишаюся своїми співробітниками і мені здається, за цей рік всі вони зросли професійно та особистісно. Я вважаю, що навчання – це крутий крок, який ще й зблизив нас. Раніше комунікація між департаментами була меншою, а тепер вона поглибилась завдяки навчанню та спільним проєктам, наші продажі зросли, – відзначила Світлана Максимова.

Тож ми вітаємо наших випускників з «Дарниці» і бажаємо кожному здобутків і зростання, а спільноту МІМ – з поповненням.