«Життя після Google» - книга Джорджа Ґілдера в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує»

24 листопада 2021

Уперше українською: книга американського інвестора, економіста та техно-утопіста Джорджа Ґілдера «Життя після Google. Занепад великих даних і становлення блокчейн-економіки» вийшла у серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує» від видавництва BookChef.

Wall Street Journal називає його «більше поетом, аніж техногуру» і вбачає в його письмі «інтонації філософського звучання», а Financial Times у своїй літній добірці кращих бізнес-книг визначило «Життя після Google» книгою місяця. Тепер ця праця доступна і для українського читача.

«Як і в попередній книзі «Життя після телебачення», яка свого часу стала безумовним світовим бестселером, Джордж Ґілдер аналізує поточну стадію еволюції ринку та, спираючись на наукові факти і статистичні дані, пробує спрогнозувати вектор подальшого його розвитку. Автор доходить сміливих висновків про неможливість існування повністю детермінованої моделі світу. Він описує багато актуальних статистичних даних і посилається на потужну наукову базу, завдяки чому будь-який читач зможе самостійно дійти тих самих висновків. Ґілдер безсумнівно правильно передбачає, які саме види технологій активніше розвиватимуться у майбутньому», - пише в анотації до книги викладач Бізнес-школи МІМ, кандидат фіз.-мат.наук, Team Coordinator EBRD Андрій Сосновський.

Книга буде корисною тим, хто цікавиться «внутрішньої кухнею» цифрових гігантів, історією і розвитком біткоїна, великими даними, конфіденційністю інформації в мережі, вадами та перевагами системи. Найголовнішу відповідь на питання, чому автор передрікає кінець Гугла, ви також віднайдете у цій книзі.