Кадровий резерв Національного банку України вп’яте розпочав навчання у МІМ

18 листопада 2022

Уже вп'яте МІМ розпочав підготовку кадрового резерву Національного банку України. Навчання триватиме понад півроку за програмою, яку розробили у Бізнес-школі спеціально для цієї групи слухачів з урахунком запиту та реалій сьогодення.

- Я хочу подякувати НБУ за довіру, за те, що вибрав нас. Ми зробимо все для того, щоб НБУ і слухачі  нашої програми були задовлені і отримали практичні та глибокі знання. Я дякую всім учасникам, бо розумію, як складно нині. Вчитися завжди складно, адже у вас є свої зобов’язання професійні та особисті. Це дуже серйозне і важливе рішення і я дякую за те, що ви його прийняли, - сказала під час відкриття корпоративної рпограми Президент МІМ Ірина Тихомирова.

Вона також додала, що навчання – це завжди про майбутнє, про яке в умовах війни  не так просто думати і планувати його. Попри те, після перемоги часу на навчання точно не лишиться – країна потребуватиме вже готових, потужних фахівців для відбудови і розвитку. Тому нинішня інвестиція часу і зусиль – це фактично внесок у майбутнє країни.

- Я рада вітати вас, колеги, з включенням  до кадрового резерву НБУ. Сьогодні ви є наступниками на керівні посади. Ви наш потенціал,  найкращі серед кращих. Бізнес-школа МІМ уже традиційно стала нашим партнером у розвитку кадрового резерву. На сьогодні МІМ - це найкращий заклад бізнес-освіти в Україні. Цим пишаємося також і ми, - сказала Любов Писана, Директор департаменту персоналу НБУ.

Навчання триватиме до червня, і з-поміж іншого до програми додані модулі, які викладатимуть іноземні викладачі. Досвід інших країн особливо значущий з огляду на те, наскільки тісною  стає співпраця України з міжнародними інституціями.

Принагідно, вітаємо наших слухачів і бажаємо їм взяти максимум від запропонованої інформації та перетворити її на ефективні навички та вміння!