Кадровий резерв НБУ – вчетверте у стінах МІМ 

29 вересня 2021

Вчетверте в аудиторії Бізнес-школи МІМ розпочали навчання управлінці Національного Банку України. Співпраця з підготовки кадрового резерву вже дала свої плоди – окремі слухачі попередніх випусків отримували звістку про підвищення ще під час вручення сертифікатів про навчання.

Головний експерт управління розвитку корпоративної культури та лідерства Департаменту персоналу НБУ Ірина Шаульська пояснила, чим і як керувалися у виборі освітнього закладу. 

«По-перше, нас цікавлять якість навчання та акредитація. Ми проводимо тендер і запрошуємо бізнес-школи з відповідними акредитаціями. Крім того, для нас важливо, щоб у програмі використовувалась зарубіжна практика більш прогресивних країн. А ще ми маємо позитивний досвід попередніх програм, тому залюбки співпрацюємо з МІМ», - пояснила Ірина Шаульська.

Викладачі Бізнес-школи МІМ складали програму з урахуванням специфіки банківської сфери та діяльності НБУ, а також завдань, які ставилися перед фахівцями Нацбанку. Програма триватиме до травня 2022 року. Окрім теорії та практичних кейсів, навчання містить інтерактивні компоненти. Один з них – бізнес-симуляція «Менеджмент гейм», яка допоможе розвинути і вдосконалити навички управління компанією.

За доброю традицією слухачів з початком навчання привітала Президент Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова. Вона наголосила, що нинішня програма хоч і подібна до тих, які успішно закінчили попередні групи кадрового резерву НБУ але матеріал постійно оновлюється, зважаючи на потреби і виклики часу.

«Ми впевнені в якості програми, в компетенціях наших викладачів і в тому, що можемо все організувати на найвищому рівні. Але саме від вас залежить, як і що кожен з вас візьме з цього навчання. У сучасному світі мало просто знати щось – зараз потрібно вміти аналізувати великі обсяги інформації, мати  навички критичного мислення, швидко й ефективно приймати рішення», - зазначила Ірина Тихомирова, окреслюючи те, навколо чого будуть побудовані заняття групи.