Кейс з жіночого лідерства - в Emerald Publishing

06 березня 2022

Кейс з жіночого лідерства прийнято до публікації в Emerald Publishing - науковому видавництві академічних журналів та книг у галузі управління, бізнесу, освіти, бібліотечної справи, охорони здоров'я та інженерії, що було засновано у Сполученому Королівстві у 1967 році.  

Кейс присвячений менеджерським інструментам, завдяки яким компанії сприяють управлінським та професійним кар’єрам жінок. Не секрет, що проблеми доступу жінок до керівних посад замовчуються або применшуються. Стає очевидним, що юридичний захист жінок достатній для забезпечення їх робочими місцями, але недостатній для зростання. Жінки часто опиняються поза неформальними каналами обміну інформацією про можливості, які існують в компаніях. Окрім того, жінки з лідерським потенціалом мають розвивати його перш, ніж обійняти відповідальну позицію. На додачу жінкам часто бракує рольових моделей. 

Компанії, де жінки серед вищого керівництва не виняток, показують кращі фінансові результати. А в умовах ринків, що розвиваються, кадровий  дефіцит стає на заваді успішному розвитку бізнесу. Тому сприяння жіночим кар’єрам вирішує проблеми забезпечення бізнесу менеджерськими талантами.

Автори кейсу: Наталія Головкіна (вчений секретар МІМ, професор кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н., МВА) та Оксана Кукуруза (директор по міжнародних зв’язках, завідувачка секцією ділової англійської мови у Бізнес-школі МІМ).