Книга від СEO компанії Walt Disney

В серії книг “Бібліотека МІМ” вийшов друком бестселер «Мандрівка тривалістю в життя».

29 вересня 2020

Книга «Мандрівка тривалістю в життя», Роберта Айгера, СЕО Disney - це добірка історій та кейсів, що ілюструють цікаву роботу, керуючого корпорації. 

Роберт Айгер - один із найвпливовіших американських підприємців (за версією журналу Times у 2019 році). Більше 40 років Айгер займав керуючі посади. З 2005 року став генеральним директором компанії Walt Disney. 

У книзу автор розповідає, як йому вдалося реалізувати масштабні проекти, підвищити ефективність команди і лояльність глядачів, а також про роботу СEO величезної компанії. 

Журналісти часто називають Роберта Айгера людиною, яка подарувала  компанії нове життя, а колеги відзначають його далекоглядність і творчий підхід до прийняття рішень.

Капіталізації  Walt Disney виросла від $50 млрд до $250 млрд у 2019 році, а акції подорожали на 450% - з $25 до $140 за штуку і все це відбулось за період керування компанією Айгером. 

«Мандрівка тривалістю в життя» вийшла друком у наших партнерів - BookCheef та присвячена Міжнародному освітньому форуму Facing The Future, який відбудеться цього року 7-8 жовтня.

Придбати книжку можна на сайті: https://book24.ua/ua/