Книги з фінансів для бізнес-практиків

Рекомендації Володимира Данька, директора програми pre-MBA "Управління фінансами"

14 травня 2020

Щоб бізнес був фінансово стійким, особливо в періоди криз, і власникам, і топ-менеджерам, і профільним фахівцям треба розбиратися у фінансах хоча б на загальному рівні. А краще глибше.

 

Володимир Данько, директор програми pre-MBA "Управління фінансами" в МІМ, професор кафедри бізнес-адміністрування, порекомендував кілька актуальних книг.

Для тих, хто хоче розібратися в міжнародній фінзвітності

"Фінансовий менеджмент та управлінський облік для керівників та бізнесменів", Едді Маклейн, Пітер Етрілл

Книга корисна тим, хто хоче розібратися в фінансовому, бухгалтерському та управлінському обліку в організаціях, складається з трьох частин і зручно структурована. В оригіналі книга орієнтована на західноєвропейського та американського читача. Однак потреба в цих знаннях у фахівців з країн Центральної та Східної Європи зростає разом з впровадженням міжнародних стандартів економічної звітності в бізнес-практику.

Для профі в фінансах та бухгалтерії

"Характеристики МСФЗ. Питання застосування". Практичний посібник у двох частинах від PwC

Підготовлено Глобальним відділом методології обліку і фінансової звітності PwC.

Книга для тих відчайдушних профі, хто готовий до глибокого занурення у світ міжнародних стандартів фінансової звітності від Price Waterhouse Cooper.

В цілому, для бухгалтерів та фінансистів, це хороше джерело інформації з багатьох животрепетних питань, як застосовувати ці стандарти. Але треба бути готовим до того, що оскільки стандарти можуть переглядатися, як, наприклад, стандарти з корпоративних зобов'язаннях за останні два роки, то доведеться докуповувати наступні оновлені випуски.

Для підприємців та менеджерів

"Фінтех. Путівник по новітніх фінансових технологіях", Янош Барберіс, Сюзан Чішті

У цій книзі автори показали, як стикаються світи фінансів та цифрових технологій в бізнесі. Цінність книги в тому, що в ній показано, як забезпечити капіталізацію бізнесу за рахунок використання фінансових технологій.

То як же забезпечити фінансову стійкість бізнесу в кризу?

Про це програма pre-MBA "Управління фінансами" в МІМ.

Для кого:

Старт - 22.05.2020

Детальніше тут