«Колективне осмислення майбутнього, яке має сенс» - Джеррі Міхальскі про економіку взаємин

14 листопада 2022

Потужна хвиля змін останнього часу переформатовує суспільство. ЇЇ можна сприймати як цунамі, що руйнує все, а можна використати подібно до серферів, навчитися управляти її силою. Бізнес-радник і футуролог Джеррі Міхальскі, засновник REX (Relationship Economy eXpedition), вважає, що нині репутація важить значно більше, ніж заслуги минулого.

З лекцією «Колективне осмислення майбутнього, яке має сенс» Джеррі Міхальскі завітає віртуально до України у рамках загальнонаціонального освітнього проєкту ReІnforceUA.

Трансляція відбудеться 16  листопада. Стартуємо о 18.00 за Києвом. Реєстрація за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/30

Джеррі Міхальскі допомагає організаціям перейти від економіки споживчого масового маркетингу до економіки взаємин, нової моделі, що ґрунтується на довірі та свідомому капіталізмі. Десятиліттями він працював у корпоративному світі, зокрема як технологічний аналітик в епоху DotCom, а нині разом з групою однодумців із різноманітних галузей розвиває ідеї усвідомлених бізнес-взаємин.  

Міхальскі є радником великих компаній, технологічних стартапів і некомерційних організацій. Він працював з такими компаніями, як Best Buy, Havas Media та некомерційними організаціями, як то Фонд захисту навколишнього середовища (EDF) та Інститут майбутнього. В епоху швидкого зростання Інтернету Міхальскі працював радником eGroups (тепер YahooGroups) і Pyra (тепер Blogger, частина Google). Раніше він працював у ExxonMobil і PricewaterhouseCoopers.

Не пропустіть можливість поставити питання одному з провідних мислителів сучасності, чиї ідеї перетворюють нинішню реальність та зароджують зміни світу у майбутньому.