Кому, чому і навіщо треба йти до МІМ? Досвід випускників МВА та SE MBA

17 січня 2022

Звісно, користь від знань, здобутих на MBA, можна виміряти ефективністю та KPI. Але процес навчання залишає по собі певні екстра-опції, які навряд чи можна осягнути кількісно, однак вони точно змінюють  життя топ-управлінців якісно.

Випускники наших програм SE МВА та MBA поділилися враженнями від навчання, здобутками, які вони винесли зі стін МІМ, і думками, як це вплине на їхній подальший розвиток та зростання.

Олена Мітроніна, радник ТОВ «Nexstep Solutions», випускниця SE MBA-2021

«Під час вступної кампанії мене запитали: «Чого ви очікуєте від МІМу? Що ви хочете відчувати, коли ви завершите МВА»? Я дуже добре пам’ятаю свою відповідь: сказала, що очікую «вау-ефекту», що до мене прийде осяяння і я почну жити по-новому. І зараз я відчуваю, що так і трапилося - я вже починаю жити по-новому у бізнес-середовищі.

Олександр Кава, заступник Міністра фінансів України, випускник SE МВА-2021

«Навчання – це важливий досвід для систематизації та нових знань з багатьох прикладних дисциплін: маркетинг, корпоративне право та управління, юриспруденція, зокрема, у регулюванні ринків та господарських відносин. Працюючи в Мінфіні, я вже застосовую отримані знання на практиці, щоб зробити життя українців кращим та дати імпульс для розвитку нашої економіки».

Марина Матвейчук, HUB 4.0, випускниця MBA-2021

«МІМ дає метарозуміння процесів. Ми всі отримували базову фахову освіту в університетах, читали книжки, але МІМ допомагає з цього різноманіття скласти цілісну картинку. Зараз важливо не просто чогось навчатися, а розібратися, що саме ти повинен вивчити, для чого і як потім застосовувати ці знання».

Марія Калмаз, виконавчий директор ТОВ «Місто спорту», випускниця МВА-2021

«У житті кожної людини є події, які ділять життя на «до» та «після». Навчання у МІМ – одна з таких подій. Ці два роки були неймовірними та незабутніми – ми навчилися дивитися на бізнес у форматі 360 градусів та сприймати його як єдиний живий організм».

Олександр Чубуков, проєктний менеджер Офісу підтримки реформ при Міністерстві фінансів України, випускник МВА-2021

«Два роки пролетіли непомітно, а це краще свідчення того, що було цікаво. Я знайшов у МІМ нових друзів. Навчання дало змогу упорядкувати те, що було в голові, і отримати нові знання. Довелося вчитися новому і переосмислювати попередній досвід. На МВА треба йти тим, хто готовий вкладати в свій розвиток ресурси, і передусім час – багато часу. Але однозначно – це чудова інвестиція в себе.  Однозначно можу сказати, що відбувалися трансформації, які втім, дуже органічно вбудовувалися в рутину – я почав застосовувати в роботі деякі моделі менеджменту та взаємодії з людьми».  

Віталій Чекмез, президент ТОВ «Форт Стіл», випускник МВА-2021

«Ми не обирали середню школу. Вищий навчальний заклад визначали разом з батьками. А МІМ ми обрали свідомо та самостійно. Чи варто витрачати свій часовий та фінансовий ресурс, змінювати звичний режим життя заради МВА? Моя відповідь – однозначно так. МІМ – це не тільки освіта, а й неймовірна атмосфера. Навчання в Бізнес-школі – це один з найкращих періодів мого життя». 

Нагадуємо, що наразі в МІМ триває набір на програми:

4 лютого стартує МВА, а 10 лютого - SE МВА. Долучайтеся до спільноти кращих! 

Деталі на сайті https://mim.kyiv.ua/programs/mba та за номером +38067 339 80 55.