Корпоративні партнери МІМ – у списку кращих роботодавців за версією Forbes

19 січня 2022

Опитавши 25 000 працівників по всій країні, Forbes Україна разом з Work.ua сформували список найкращих роботодавців, куди увійшли півсотні компаній. 

Серед топ-роботодавців чимало і тих, які навчали співробітників за корпоративними програмами в МІМ або мають на ключових посадах випускників різних програм Бізнес-школи.

На третій сходинці опинилась дочірня компанія глобального виробника засобів захисту рослин в Україні Syngenta – новачок у рейтингу, що стартував з «бронзової» позиції. HR-департамент тут приділяє багато уваги розвитку співробітників, а також інвестує у навчання молоді в аграрних університетах, найкращих – запрошують на роботу. Протягом минулого року два десятки вихідців з України отримали підвищення і тепер працюють в підрозділах у різних частинах світу.

Київстар, який гнучко відреагував на переформатування робочого процесу для частини працівників у гібридний формат, здобув шосте місце у рейтингу. Те, що співробітники нерідко обирають віддалену роботу з дому, не завадило компанії наростити обсяги виторгу на 15%.

EPAM Systems тим часом стрімко розвиває свою мережу в Україні – за минулий рік вони відкрили офіси та коворкінги у кількох обласних центрах. За цей же час команда зросла на три тисячі спеціалістів, у пошуці і залученні яких сприяв новий формат пошуку роботи, завдяки якому можна пройти співбесіду і отримати пропозицію усього лише протягом доби. З усіма цими новаціями та з турботою про здоров’я колективу компанія посіла восьме місце в рейтингу.

У рейтингу також METRO Cash&Carry - мережа, що спеціалізується на обслуговуванні готелів, ресторанів та служб кейтерингу. 18 її співробітників завершили корпоративне навчання у Бізнес-школі МІМ у січні 2020 року. Компанія робить ставки на потенціал співробітників, тому інвестує у їхній професійних розвиток. 

Акцент на освіті для команди, розвиток лідерських компетенцій та допомога в адаптації до змін – важливі для 1+1 Media, а також для їх співробітників, оцінки яких подарували компанії 11 місце в рейтингу. Протягом 2021 штат працівників тут зріс на 6%.

Також визнання отримала Медіа Група «Україна», з корпоративної навчальної програми для топ-менеджменту якої МІМ розпочав 2021 рік. HR напрямок компанії використовує різнопланове навчання для своїх співробітників і тим самим підвищує рівень управлінської ланки. 

Також до переліку лідерів потрапили такі наші корпоративні партнери, як AB InBev EFES Україна, Fozzy Group, Райффайзен Банк, Дарниця,  ПриватБанк та Альфа-Банк.

Компанії оцінювали за такими параметрами, як лояльність співробітників та пошукачів роботи, рівень винагороди, умови праці, соціальний пакет, інформаційна відкритість, можливості для розвитку та відчуття захисту. 38 лідерів з 50 зберегли позиції в цьому переліку.  Найбільше у рейтингу компаній з банківського та ІТ секторів - 11 і 9 відповідно, ще 8  представляють напрям FMCG.