Корпоративна освіта в МІМ - ключ до системного зростання компанії

28 липня 2021

Якщо індивідуальна бізнес-освіта - це стимул для особистого зростання, то корпоративні програми в МІМ допомагають компаніям стати сильнішими у "командному заліку". Серед тих, хто скористався можливістю підсилити управлінські навички колективу - компанія Uklon, яка відправила на навчання вже дві групи співробітників. 

Менеджер з навчання і розвитку Дарія Тюріна розповіла, чому Uklon обирає освіту в МІМ.

Як навчання в МІМ відображається на подальшій роботі співробітників “Уклона”?

Учасники першої групи, які вже завершили навчання, зараз активно застосовують отримані знання на практиці для досягнення цілей компанії. Навички лідера допомагають їм у формуванні високоефективних та експертних команд, у побудові командних взаємодій та вирішенні різноманітних ситуацій.  Також навчання дало поштовх для подальшого кар'єрного розвитку: декілька випускників курсу після його закінчення перейшли на рівень ліда команди. 

Які напрямки закривали навчанням першої групи? Друга група - це про продовження початої програми чи є ще якісь навички, які ви вирішили "прокачати"?

Після того, як перша група завершила навчання, ми зібрали зворотній зв'язок і дещо оновили наповнення програми, але в цілому мета навчання залишилася незмінною. Ми вирішили розділити учасників на дві групи для більш продуктивного навчання. Таким чином, вже 33 менеджера Uklon отримали необхідні знання та практичний інструментарій для ефективної управлінської діяльності.

Що для вас було важливо вивести у фокус навчальної програми для співробітників? Тобто, з чим після завершення МІМ вони повертаються у колектив?

Розвиток управлінця і лідера — це довгострокове рішення. Саме тому при плануванні навчання ми ставили за мету не просто дати інформацію та інструментарій, а створити середовище для професійного та особистісного розвитку керівників та лідерів всередині Uklon. Над чим ми успішно продовжуємо працювати.