Корпоративна освіта в МІМ  – запорука управлінського зростання компаній

13 серпня 2021

Агропромходинг «Астарта-Київ» – серед тих компаній, які обирають шлях корпоративної освіти в МІМ. Тривала співпраця забезпечує зростання управлінських компетенцій менеджерів, яким напрямком діяльності б вони не опікувалися. Ми запитали директора Департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій Світлану Мозгову про особливості партнерства з МІМ.

Корпоративне навчання, яке ви обираєте для своїх співробітників - це не класичні корпоративні програми, а інтегрування управлінців в інші навчальні групи. Чому обрали таку стратегію?

У нас є досвід навчання в МІМ на різних програмах: від корпоративних до відкритих. Останнім часом ми віддаємо перевагу освіті наших менеджерів на відкритих програмах. Для нас важливо, щоб співробітники навчалися в групі, де будуть представники різних компаній. У нас досить низький плин кадрів, і люди дуже довго працюють. Вони набувають більше досвіду всередині компанії, а такий крос-культурний підхід дає змогу обговорити з одногрупниками з різних сфер, як працюють різні управлінські інструменти. 

Ви співпрацюєте з МІМ тривалий час. Що є передумовою прихильності саме до цього закладу?

По-перше, в МІМ навчався Віктор Петрович Іванчик, наш генеральний директор, з того часу і були сформовані взаємини з Бізнес-школою, МІМ – беззаперечний авторитет в освіті для нас. А по-друге, ми завжди отримуємо дуже гарні відгуки від наших співробітників щодо організації освітнього процесу та якості навчання. До того ж МІМ вирізняється високим рівнем клієнтоорієнтованості.

Яким чином ви вирішуєте всередині компанії, кого відправляти на навчання?

Є два критерії: перший – після щорічної оцінки ми формуємо групи працівників з індивідуальним планом розвитку компетенцій. Другий – це випадки, коли ми в якості мотивації залучаємо співробітників до навчання. 

Якою бачите подальшу співпрацю з МІМ?

Тих, кого ми відправляємо на навчання, ми визначаємо не за рівнем посади, а рухаємося по напрямках: спочатку це серце бізнесу – агронапрямок і його керівники, зараз, наприклад, навчаються люди з елеваторного бізнесу. А оскільки в нас охоплено ще далеко не всі сфери, можна впевнено говорити, що така практика триватиме й надалі.

Як впливає навчання на тих, хто закінчив МІМ?

Керівники відіграють ключову роль в різних проєктах. Знання, які вони отримують в МІМ, допомагають їм ефективно вести проєкти і досягати найкращих результатів.