Крістіан Ранген з лекцією «Стартапи та масштабування» на ReІnforceUa

21 листопада 2022

З лекцією "Стартапи та масштабування" у рамках проєкту ReІnforceUa від Бізнес-школи МІМ, до України віртуально завітає Крістіан Ранген — один із провідних європейських авторитетів у сфері стратегії та інновацій, відомий спікер, викладач бізнес-школи та фасилітатор семінарів, який має клієнтів по всьому світу. У 2022 році він увійшов в число 30 провідних світових мислителів за версією престижного рейтингу Thinkers50.

Зустріч зі спікером відбудеться у середу, 23 листопада. Початок прямого ефіру - 18.30 за Києвом. Реєструйтеся за посиланням і отримайте змогу поставити свої запитання нашому гостю: https://reinforceua.com/lectures/31 

Крістіан Ранген консультує великі компанії та уряди на міжнародному рівні щодо інноваційної стратегічної трансформації, інноваційних стратегій, інноваційної бізнес-моделі та розвитку креативного лідерства.

Останні його проєкти включають інноваційні суперкластери, де країни досліджують великі мережеві інноваційні платформи. Він також очолює X2 Inc - національну програму, яка має на меті позбавити Норвегію економічної залежності від нафти та розвивати нові галузі майбутнього. 

В екосистему X2 входить X2 Labs, яку називають однією з найамбітніших підприємницьких ініціатив у скандинавських країнах.

Він також є розробником Strategy Tools - проєкту, що створює нові інструменти візуалізації стратегії задля заміни застарілого способу роботи зі стратегією та інноваціями. Цей інструмент зараз використовують сотні провідних компаній світу.