Курс на лідерство – старт корпоративної програми для Uklon

16 травня 2023

У розвитку лідерських якостей персоналу бачить перспективу компанія Uklon, група управлінців якої розпочала навчання на корпоративній програмі у МІМ.

Навчальний план був розроблений відповідно до запиту – допомогти розвинути навички управління командою та організацією, а також власною ефективністю. Саме тому у фокусі програми soft skills: корпоративна культура, психологія управління, менеджмент в умовах невизначеності, управління конфліктами тощо.

 «Результат та амбітність – наші цінності. Попри війну, ми не відступили від стратегічних планів розвитку продукту та міжнародної експансії. У нас великі плани та здорові амбіції. Тому віримо й в те, що хороша освіта – важлива для нашого спільного успіху.  Ми з фаундерами впевнені, що цей курс допоможе підвищити лідерський потенціал нашої команди. Віримо у вас та бажаємо успіхів», –  говорить CEO компанії Uklon Дмитро Дубровський.

Ми вдячні нашим партнерам за довіру і раді втретє вітати «на борту» спільноти МІМ управлінську команду Uklon’у! Нехай здобуті з нами знання примножують ваші компетенції та успіхи!