Курси ділової англійської мови в МІМ: Welcome!

09 лютого 2022

Володіння англійською на рівні В1 – необхідна умова отримання диплому МВА. Для досягнення цього рівня, який підтверджується міжнародними сертифікатами, та підготовки до складання екзамену ВЕС Кембриджського університету, МІМ запускає курси Business English для слухачів та випускників.

Старт - перший тиждень березня.

Формат: 1 раз на тиждень по 4 години онлайн (18:00 – 21:15).

Дні занять: вівторок, четвер.

Ми плануємо працювати з різними групами.

На програмах рівнів В1 та вище буде викладати Девід Пауел, старший екзаменатор Кембриджа.

Він має досвід викладання англійської як іноземної для дорослих більше 30 років. Як викладач і редактор співпрацював з такими відомими міжнародними компаніями, як Служба моніторингу BBC, Horizon Capital, Ciklum, ING Barings, Luksoft, Master Card, Nissan, Radio Free Europe , МАУ, Philip Morris, МВФ, а також з Адміністрацією Президента України.

«Онлайн-формат чудово підходить для опанування ділової англійської мови. Завдяки сучасним технологіям, які використовуються в МІМ, нам вдається відтворити взаємодію, притаманну заняттю в аудиторії, та забезпечити таку саму якість навчального процесу», – переконаний Девід Пауелл.

Курс призначений для всіх, хто прагне  опанувати навички вільного спілкування у міжнародному бізнес-середовищі, та вже володіє англійською на рівні В1. Наш курс має яскраво виражений комунікативний фокус, теми відповідають основним бізнес-функціям та особливостям ведення бізнесу в сучасних умовах.

Курс - 100 годин, вартість - 28 000 грн (280 грн/година).

На програмах рівнів Elementary & Pre-Intermediate працюватиме Ігор Миколайович Гнатюк – викладач  ділової англійської мови кафедри гуманітарного розвитку МІМ, один з найдосвідченіших викладачів Business English в Україні.

Курс - 120 годин, вартість 26 400 грн (220 грн/година).

 

Пробні заняття:

15 лютого (Девід Пауел з групою В1 +, Ігор Гнатюк з групою Elementary) та

17 лютого (Ігор Гнатюк з групою Pre-Intermediate),

час: 19.00-20.30.

 

Для реєстрації до участі в курсі заповнюйте форму - https://cutt.ly/wOXVkRw (форма відкрита до 1 березня).

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Оксани Сергіївни Кукурузи, завідувачки секцією ділової англійської мови, за телефоном: +380 67 339 81 96.