Лідерство, корпоративна культура й управління в умовах невизначеності - семінар для ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ»

27 вересня 2021

В МІМ відбувся дводенний семінар для управлінців ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ», присвячений лідерству та корпоративній культурі. Спеціальну програму, яка б відповідала потребам та очікуванням корпоративного замовника, підготував Олександр Сударкін, директор програм МВА та pre-МВА «Менеджмент та лідерство», к.е.н., доцент кафедри менеджменту та економіки Бізнес-школи МІМ.

«У нас дві основних задачі - спочатку розібратися з поняттям організаційна або корпоративна культура, її складовими та розумінням, чи необхідно її змінювати. Перший день навчання був присвячений різним вимірам корпоративної культури. Наступна частина – про роль лідера у формуванні корпоративної культури, його вплив та функції з точки зору роботи організації», - розповів про зміст курсу Олександр Сударкін.

Другий блок семінару, який відбудеться у листопаді, буде спрямований на розвиток управлінських компетенцій в умовах невизначеності та емоційному лідерству.

«По-перше, ми хочемо, щоб усі розібралися і зрозуміли, що таке корпоративна культура, цінності, бренд роботодавця тощо. Адже це не просто гучні слова, вони дійсно допомагають у бізнесі. Раніше ми працювали над іншими напрямками, а тепер розуміємо, що готові приділити увагу саме цьому питанню, щоб увесь топ-менеджмент і співробітники були "на одній хвилі". Нам дуже подобається вміння Олександра Сударкіна робити складні речі зрозумілими та доступними», - прокоментувала вибір МІМ керівник департаменту по роботі з персоналом компанії «УКРНАФТОБУРІННЯ» Світлана Парова.