Легендарний Кен Шмідт з Harley-Davidson виступить на ReІnforceUA

24 квітня 2023

Цієї середи слухачі проєкта ReІnforceUA матимуть змогу наблизитися до мрії, адже наш черговий спікер колишній директор з комунікацій компанії Harley-Davidson Motor Company, Кен Шмідт.

Зустріч з ним запланована вже на цю середу, 26 квітня. Початок – 18.00 за Києвом.

У 1985 році Шмідта у якості спеціаліста з корпоративного позиціонування та відносин з громадськістю запросили працювати з Harley-Davidson для відновлення іміджу компанії, посилення конкурентоспроможності та створення попиту на легендарні мотоцикли. За кілька коротких років продажі їхніх мотоциклів різко зросли і Harley-Davidson став однією з найбільш прибуткових і часто згадуваних компаній у світі.

Кен Шмідт відіграв активну роль в одному з найвідоміших поворотів в історії корпорації, отримуючи заробітну плату за їзду на мотоциклі. Він здобув славу як один з найбільш відвертих, провокаційних та цікавих лідерів думок щодо конкуренції, управління брендом, позиціонування, управління репутацією, людської поведінки та лояльності. На рахунку Шмідта більше тисячі ключових промов перед бізнесом та студентами по всьому світу. Його книга, випущена в листопаді 2018 року, "Make Some Noise: The Unconventional Road to Dominance", навчає, як поліпшити бізнес та особисту конкурентоспроможність, а також транслює його несподівані погляди.

У 1990 році Шмідт став директором корпоративних та фінансових комунікацій у Harley-Davidson та виступав головним прес-секретарем компанії перед ЗМІ та фінансовими спільнотами. За сім років Шмідт покинув Harley-Davidson, щоб стати власником успішної маркетингової компанії у Чикаго, VSA Partners. Крім Harley-Davidson, VSA обслуговує багато найвідоміших брендів у світі. У 1999 році він продав свою частину VSA, щоб заснувати Ken Schmidt Company, поєднавши дві свої найбільші пристрасті: мотоциклетний спорт та виступи.

Одна з найвищих точок його життя, за зізнанням Шмідта, співпраця з онуком одного з засновників Harley-Davidson при створенні найпродаванішої мотоспортивної книги усіх часів "100 років Harley-Davidson". Незважаючи на все, що він досяг, його філософія життя та бізнесу не змінилася: "Ніколи не робіть того, що очікується, зробіть себе помітно відмінним, ніж інші, і майте більше задоволення, ніж повинні".

Не пропустіть унікальну можливість поставити питання нашому гостеві. Для цього реєструйтеся за посиланням: https://reinforceua.com/lectures/45.