Лекція від експертів Capital Times Investment Company у МІМ

17 липня 2018

Нещодавно у Бізнес-школі МІМ Сергій Гончаревич та Ерік Найман, керуючі партнери Capital Times Investment Company, прочитали лекцію «Як максимізувати вартість бізнесу? Поради для українського підприємця» для слухачів програми MBA у Бізнес-школі МІМ.

Вступну частину лекції прочитав Ерік Найман, знаний економіст зі значним досвідом, автор книжок: «Мала енциклопедія трейдера» (1997), «Трейдер-Інвестор» (2000), «Майстер-трейдинг» (2002), «Шлях до фінансової свободи» (2004), «Як купувати дешево і продавати дорого» (2011). Він розповів аудиторії про стратегії формування інвестиційного портфелю.

«На першому місці у будь-якій інвестиції має бути здоровий глузд», - зауважив, звертаючись до слухачів MBA, пан Найман.

Другим мав слово Сергій Гончаревич, засновник та керуючий партнер компанії Capital Times. Сергій – випускник МІМ, у Бізнес-школі він навчався на програмі Senior Executive MBA. Пан Гончаревич розповів про стратегії розвитку бізнесу, джерела фінансування розвитку, оцінку вартості компанії, фактори, які впливають на вартість бізнесу, та про злиття і поглинання компаній, а також M&A ринок України.

«Будь-який бізнес – це в першу чергу живий організм. – наголосив Сергій. – Як і організми, бізнеси народжуються, хворіють, помирають. Кризи неминучі. Однак вихід з кризи є завжди».

Довідково: компанія Capital Times спеціалізується на інвестиційному консалтингу та управлінні добробутом, надаючи послуги, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. Головні офіси Capital Times знаходяться в Києві (Україна) і Мінську (Білорусь) за підтримки 54 партнера Globalscope на всіх континентах, в 45 країнах.