“Їм належить будувати нову Україну”. Випуск МВА-2019: відгуки про програму

У п'ятницю, 29 березня, Бізнес-школа МІМ відрахувала з числа студентів дві групи МВА та одну - SE-MBA.

28 березня 2019

«Ми завжди пам'ятаємо наших випускників і стежимо за їхніми успіхами. У кожного з них є своя історія, свої сумніви, свої, часом непрості, періоди. Особливість цього випуску в тому, що вони закінчили МІМ у складний рік. Країна змінюється — і їм належить будувати нову Україну», — говорить президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА.

У п'ятницю, 29 березня, Бізнес-школа МІМ відрахувала з числа студентів дві групи МВА та одну - SE-MBA.

Усі “відраховані” отримали диплом магістра бізнес-адміністрування, який -  єдиний в Україні - має одразу дві міжнародні акредитації: IQA від CEEMAN і AMBA.

Позаду два роки вивчення інноваційних управлінських практик та систематизація свого досвіду. Що дало навчання на МВА в Бізнес-школі МІМ, чи окупилась вже інвестиція та що з почутого та вивченого запам'яталося найбільше - далі в  прямій мові:

“Ми змінили виробництво”

Дмитро ДАНИЛОВИЧ,  директор з маркетингу груп компаній «Альянс», директор з маркетингу Житомирського м’ясокомбінату:

На одному з занять Ліна Михайлівна Хасан-Бек сказала: «Для того, щоб бути лідером, потрібно виробляти не те, що ти вмієш, а те, що буде продаватись".

Знання, отримані під час навчання, відразу ж були реалізовані на стратегічному кейсі. Ми змінили виробництво, орієнтуючись на те, що буде продаватися в Україні. І стали законодавцями ринку щодо пакування, в рецептурах. Все, що я зробив у компанії: рекламні компанії, запуски продуктів, позиціювання, стратегічне планування — базується на тому, що я дізнався під час навчання в Бізнес-школі МІМ.

“Я звільнила 4 “бухгалтерів” і найняла одного сильного економіста”

Ганна ОЛЕКСЕНКО, власник контрольного пакету акцій групи компаній Олком:

Програма була дуже корисною для мене. Коли я прийшла вчитися в МІМ, у мене на роботі відбувалися значні зміни. Але я не була впевнена, чи правильно я все роблю.

Коли викладачі давали теоретичні знання, я розуміла, що ми це вже втілюємо на практиці. Мене це підбадьорювало, у мене з'явилося безліч нових ідей, які я реалізовувала набагато швидше і впевненіше.

Як власник бізнесу, я не займаюсь бухгалтерією. Але для того, щоб найняти сильного економіста, мені треба було розуміти, як мислять і працюють бухгалтери. Навчання дало мені зрозуміти, як все змінити на краще. Я взяла на роботу дуже сильного економіста — замість нього до цього у мене працювало чотири людини. І дуже сильно від цього виграла.

Також, в останні роки я вирішувала, в основному, внутрішні завдання компанії. Потрапивши в МІМ, я зрозуміла що мені потрібно спілкування з іншими людьми. Коли в нашому потоці ми розглядали різні кейси, я знаходила для свого бізнесу нові ідеї.

“Навчилась ставити задачі і мотивувати на максимальний результат”

Валерія МАЛАХОВА, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку:

Коли ставиш одну і ту ж задачу різним людям, вони по-різному її виконують. Один з курсів з особистісного розвитку дав мені розуміння того, як зчитувати психологічний профайл людини, щоб поставити їй ту задачу, яку вона виконає, і -  як контролювати її виконання. А також як спілкуватися з людиною для того, щоб мотивувати на максимальний результат.

“Коли ви починаєте свій бізнес, вам обов'язково треба домовитися не тільки про правила входу, але і про правила виходу”

Оксана НОГАТЮК, партнер компании NEWTEND:

Програма сподобалася цікавим підходом на початку навчання. Нас всіх об’єднали в маленькі групи для того, щоб у короткий термін приймати рішення, працювати над живими кейсами.

Серед інсайтів, які я отримала під час проходження програми було те, що коли ви починаєте свій бізнес, вам обов'язково треба домовитися не тільки про правила входу, але і про правила виходу.