Ми проти плагіату: МІМ долучився до міжнародної ініціативи з боротьби з академічною недоброчесністю

З 2019 року Бізнес-школа МІМ долучилась до міжнародної системи Strike Plagiarism і почали перевіряти роботи слухачів на плагіат.

08 квітня 2019

У європейських країнах та США плагіат суворо карається — штрафами,  звільненням з посади, позбавленням вченого звання або навіть ув’язненням. А от в Україні подібні історії обмежуються щонайбільше скандалом. За статистикою порталу Studway, до плагіату вдаються до 90% авторів академічних робіт.

 

З 2019 року Бізнес-школа МІМ долучилась до міжнародної системи Strike Plagiarism і почали перевіряти роботи на плагіат.

«Кілька з дипломних робіт наших випускників справді довелось відправити на доопрацювання,  але переважна більшість пройшла дослідження на антиплагіат з хорошими результатами. Ми вважаємо, що системний погляд на бізнес, який формується у них під час навчання на наших програмах, якраз і дозволяє їм готувати свій диплом без “запозичень” чужого досвіду, чи думок. Що цікаво, що часто дипломні роботи наших слухачів стають основою для бізнес-стратегій, прийняття бізнес-рішень”, — розповідає керівник Інформаційно-ресурсного центру Бізнес-школи МІМ Олена Кир’янова.

 

Окрім того, всі роботи слухачів МІМу внесені у внутрішній архів, до якого мають доступ всі студенти МІМу. Утім скопіювати чужий диплом система не дозволить.

«Існує думка, що в приватних навчальних закладах слухачі у будь-якому випадку отримують диплом. Ми клієнтоорієнтовані — але, насамперед, в тому, що даємо клієнтам системні знання. Це доводить те, що переважна більшість робіт наших слухачів під час перевірки виявилися оргінальними», — коментує Олена Кир’янова.