МІМ – надійний партнер українського бізнесу

Цією перемогою МІМ разом з «Донбасенерго», одним з лідерів енергетичного ринку України, продемонстрували ефективність свого партнерства

07 лютого 2018

Програма співробітництва Бізнес школи МІМ та «Донбасенерго» перемогла у конкурсі, який проводила провідна світова асоціація бізнес-освіти АМВА (Асоціація МВА). Вагомість призу в першу чергу надає репутація організації, яка її вручає. АМВА – це одна з трьох найбільших глобальних асоціацій бізнес-освіти та споживачів послуг бізнес-освіти.

Основна мета цього конкурсу – зблизити бізнес-школи та роботодавців, сприяти кращому взаєморозумінню між ними. Дуже часто випускникам українських інститутів бракує знань і навичок, критично необхідних у їх подальшій роботі. Стається це через непорозуміння між тими, хто готує майбутні кадри, і тими, хто їх забезпечує роботою. До того ж, ця ситуація підсилюється ще одним фактором, який став основною темою всесвітнього економічного форуму у Давосі – фрагментарністю світу. Технології, стан довкілля, соціальна нерівність – все це поглиблює непорозуміння у суспільстві в цілому, і між роботодавцями і інститутами зокрема. На думку Ірини Тихомирової, президента Бізнес-школи МІМ, яку вона висловила у своїй промові під час церемонії нагородження переможців конкурсів: «…відповіддю на фрагментарність є освіта та партнерства». Своєю перемогою МІМ разом з «Донбасенерго», одним з лідерів енергетичного ринку України, продемонстрували ефективність такого підходу.

Це співробітництво уособлює те, чого так потребує наша економіка та бізнес – вміння розуміти потреби, знаходити рішення, які не лише вирішують проблеми сьогоднішнього дня, але й створюють такі бізнес-системи, процеси та інструменти, які працюватимуть на довгострокову перспективу.
Міжнародне визнання досягнень – підтвердження того, що обраний спосіб взаємодії з корпоративною Україною може бути взаємовигідним та дуже сучасним. Адже програма партнерства від МІМ випередила аналогічні програми таких гігантів як Beijing He Zhonghe Information Technology Co. у партнерстві з Бізнес-школою Центрального університету Фінансів та економіки з Китаю, Iberdrola з Університетом Стратклайду з Великої Британії та партнерство компанії INTEL з Гданським університетом технологій. Бізнес-школа МІМ вкотре підтвердила свою націленість на удосконалення ділового середовища в Україні.