МІМ-Київ та BST Consulting підписали Меморандум про партнерство

З метою посилення співпраці у південному регіоні України та сприяння взаємному розвитку МІМ-Київ та навчальний центр BST Consulting підписали Меморандум про стратегічне партнерство.

29 березня 2017

З метою посилення співпраці у південному регіоні України та сприяння взаємному розвитку МІМ-Київ та навчальний центр BST Consulting* підписали Меморандум про стратегічне партнерство.

Під час офіційного підписання документу Ігор Сокуренко, директор навчального центру, та Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ, обговорили можливості і формати співпраці. Першим спільним проектом в Одесі на базі BST Consulting стане навчальна програма для управлінського персоналу Pre-MBA, старт якої запланований 27 вересня. Програма ідентична Pre-MBA, що реалізовується в МІМі, до того ж, викладатимуть тут професори МІМ-Київ. Тож слухачі отримають компетентну оцінку і якісні знання не відлучаючись на поїздку до Києва. Навчання на програмі дасть змогу власникам бізнесу, керівникам підрозділів компаній південного регіону сформувати системне бачення бізнесу, а також розвинути функціональні компетенції з менеджменту, маркетингу та фінансів.

Навчальна програма –перший крок в рамках співпраці МІМ-Київ та BST Consulting. Попереду амбітні плани, тож сподіваємося, що це партнерство сприятиме розвитку українського бізнес-середовища та посилення позицій найперспективнішого регіону України.

* BST Consultingконсалтинговий центр, що займається управлінським консультуванням компаній та навчанням персоналу. Центр розташовується в місті Одеса і є лідером у своєму регіоні.