МІМ-Київ відвідав СЕО AMBA Ендрю Вілсон

З нагоди свого 50-річчя Association of MBA’s влаштувала «турне» країнами, бізнес-школи яких акредитовані асоціацією. В Україні гостей приймав МІМ-Київ.

24 березня 2017

Під час візиту Ендрю Вілсон зустрівся з керівництвом та професорсько-викладацьким колективом Бізнес-школи. Дискутували про тенденції в бізнес-освіті, зокрема тенденції бізнес-шкіл до навчання підприємництву – відкриттю і розвитку малих та середніх підприємств. В контексті цього обговорили і нову програму «Entrepreneurship», що стартувала 2 березня у МІМі.

Ввечері на представників АМВА чекала зустріч зі студентами, випускниками Бізнес-школи та гостями, які цікавляться бізнес-освітою і планують отримати МВА. Президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова розповіла присутнім про співпрацю МІМ-Київ з Асоціацією і підкреслила вагоме значення акредитації для слухачів: «Отримання акредитації – це питання не трьох місяців і не проект одної людини чи керівництва, це довготривалий проект, який об’єднує всю школу, студентів і випускників. Безперечно, акредитація – знак якості, однак, з іншого боку, це старт для вдосконалення школи, оскільки тепер критерії і вимоги, яких постійно необхідно дотримуватися, значно вищі. Для випускників і студентів міжнародна акредитація – це знак якості їхнього диплома. Саме тому ми хотіли отримати цю акредитацію: не в якості нагороди, а задля наших слухачів. Тепер їхні дипломи мають вагу на ринку і «зрозумілі» роботодавцям».

Під час виступу Ендрю Вілсон познайомив присутніх із діяльністю організації, деталізував можливості, які надає членство в АМВА для студентів і випускників МВА. За 50 років своєї діяльності АМВА акредитувала 246 бізнес-шкіл, і це лише 2% від загальної кількості. Два роки тому вони впровадили безкоштовне членство в Асоціації для випускників і студентів з МВА, що відкриває перед ними величезний спектр можливостей. Насамперед, це глобальний онлайн-нетворкінг, де можна знайти однодумців, партнерів зі 150 країн. Крім того, для членів асоціації постійно доступні вебінари і різнопланові заходи по всьому світу. До того ж, ексклюзивне членство надає вільний доступ до Центру розвитку кар'єри АМВА, де можна отримати інформацію про компанії-роботодавців й знайти омріяну роботу, де обов’язковою вимогою є ступінь МВА.

До зустрічі долучився і заступник Міністра освіти і науки Роман Греба. «Для нас важливо, що ми стали членами всесвітньої організації. Це дає нашим студентам впевненість, що вони отримують освіту, рівнозначну освіті будь-якої іншої країни. І випускники, котрі мають такі дипломи, можуть працювати закордоном. Співпраця з такими організація важлива і для Міністерства освіти і науки для досягнення міжнародних стандартів вищої освіти. І це наша головна мета», - зазначив Заступник.

Формат зустрічі передбачав питання учасників заходу. Варто зазначити, діалог видався досить продуктивним. Не оминули увагою сучасну тенденцію до діджитал-освіти та того, як змінилися вимоги роботодавців до випускників з МВА. І вкотре дійшли спільного висновку, що бізнес-освіту повинен мати як підприємець, так і працівник державного апарату. «Я слідкую за тим, що відбувається в українській бізнес-освіті, і маю сказати, приємно вражений тим, що побачив в цій бізнес-школі: тут є бажання встановлювати і розвивати міжнародні зв’язки з організаціями бізнес-освіти. Це вимагає значних інвестицій часу і зусиль, однак є важливою складовою як для випускників і студентів, так і для Міністерства. Це без сумніву школа №1 в Україні, якій я рекомендую довіритися. Ви дійсно заслуговуєте стати центром концентрації передового досвіду у Східній Європі», - резюмував Вілсон.