МІМ-Київ відвідав Тімоті Мескон (Timothy S. Mescon) – віце-президент AACSB, найбільш авторитетної організації, шо акредитує навчальні заклади сфери бізнес-освіти

01 квітня 2016

Доктор Тімоті Мескон – старший віце-президент, директор регіонального офісу AACSB International – EMEA (Europe, Middle East and Africa), що був відкритий у січні 2015 року, в Амстердамі. Мета діяльності EMEA – сприяти розвитку партнерства і співробітництва в регіоні, реалізуючи місію AACSB з розвитку якісної бізнес-освіти у сфері управління по всьому світу. Протягом 25 років, до призначення на посаду голови EMEA, Д-р Мескон брав участь і керував експертними групами з акредитації AACSB.

У вересні 2015 року МІМ-Київ отримав повне членство у AACSB і зараз знаходиться на стадії підготовки до кваліфікаційного оцінювання готовності бізнес-школи до акредитації AACSB. В рамках візиту Д-ра Мескона, 29-30 березня 2016 року, були проведені зустрічі із викладачами МІМ-Київ, спільнотою випускників та представниками ЗМІ. За словами Д-ра Тімоті Мескона чи не найважливішими критеріями оцінки є інновації, залучення та взаємодія між всіма учасниками навчального процесу: викладачами, студентами, випускниками.
На сьогоднішній день членами AACSB у регіоні Europe, Middle East and Africa є 366 бізнес-шкіл, 108 з них мають акредитацію. Всього у світі лише 5% бізнес-шкіл акредитовані AACSB. Акредитація цієї організації розглядається освітньою спільнотою, як найвище визнання рівня якості освітніх послуг. Серед українських бізнес-шкіл лише МІМ-Київ має членство у AACSB.

Членство та аккредитация AACSB відкриває безмежні можливості для спілкування та побудови партнерських стосунків зі світовою спільнотою кращих бізнес-шкіл. МІМ-Київ отримав доступ до діджитал-платформи «AACSB Exchange» де в режимі реального часу можна спілкуватися з колегами, випускниками інших бізнес-шкіл, обмінюватися інформацією, досвідом, обговорювати ідеї.
AACSB була заснована у 1916 році і цього року відзначає 100-річний ювілей. Серед засновників Асоціації – найстаріші університети Північної Америки, зокрема шість університетів так званої «Ліги плюща». Тривалий час Асоціація акредитувала лише північноамериканські бізнес-школи і, починаючи з 1997 року, веде свою діяльність в інших регіонах світу. Це був перший візит представника AACSBв Україну. «Для нас велика честь бути членом глобальної спільноти бізнес-шкіл. Це важливо не лише для МІМ-Київ, це важливо для України» - зазначила під час зустрічі Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ-Київ.