MIM першим в Україні отримав 5-річну акредитацію AMBA та BGA 

14 вересня 2021

Асоціація МВА (АМВА) та Асоціація бізнес-випускниківBusiness Graduates Association (BGA) надали Міжнародному інституту менеджменту п'ятирічну акредитацію.

Це робить MIM першою українською бізнес-школою, яка не лише переакредитувала свій пакет програм MBA, а й отримала інституційну акредитацію BGA. П’ятирічна акредитація є найтривалішою з усіх можливих.

АМВА сфокусована на оцінці якості існуючих програм МВА, а BGA – на процесі безперервних поліпшень у всій бізнес-школі та якості її впливу на бізнес-спільноту та суспільство в цілому. Тому BGA відноситься до так званих інституційних акредитацій. Інституційна акредитація для бізнес-школи – це пропуск в Золоту лігу, доказ того, що всі процеси і продукти бізнес-школи знаходяться на високому міжнародному рівні.

Команда рецензентів особливо відзначила роль MIM в розвитку української бізнес-спільноти, рішучу та впевнену реакцію Бізнес-школи на виклики COVID-19. У своєму виступі після оглядового візиту Луїс Торрас, зовнішній консультант та член Міжнародної консультативної ради з питань акредитації AMBA (Асоціація MBA), сказав: 

“МІМ вражаюче прозоро підійшов до акредитації. Очевидно, що Бізнес-школа отримує велику користь від згуртованості та відкритості керівної команди. Ми відзначили, що МІМ реагував на виклики, поставлені як пандемією COVID-19, так і продовженням конфлікту на сході України, зі спритністю та впевненістю. Здається, що заклад занадто скромний і повинен більше висвітлювати свої ініціативи, особливо стосовно принципів BGA: відповідального менеджменту та підприємницьких підходів до навчання”. 

Отримавши справді глобальну акредитацію, МІМ підтвердив свою позицію провідної бізнес-школи серед країн “Східного партнерства”.