МІМ розвиває співпрацю з Китаєм

Бізнес-школа МІМ-Київ розвиває співпрацю з Китайською народною республікою.

15 травня 2017

У рамках такого партнерства у квітні МІМівці узяли участь у семінарі з комерційного циркулювання для представників країн, що розвиваються. Організаторами семінару виступили Academy of International Business Officials (AIBO), Ministry of Commerce P.R.China та The economic Joint Committee of China Commercial Stock Enterprises (EJCCCSE).

Учасниками семінару стали 44 представника із 17 різних країн. Україну представляли директор зі зв’язків з випускниками МІМ-Київ Дар’я Манжарова та випускник програм МВА, DBA Олександр Бобровський. Візит передбачав знайомство з системою комерційного циркулювання КНР, відвідування бізнес-структур та громадських інституцій, знайомство з культурними доробками Китаю, тощо. Зокрема, учасники відвідали та електронну біржу та гуртову базу сільськогосподарської продукції Xinfadi International Co.,Ltd, одну з найбільших у світі компаній e-commerce JD.com, LESSO, DSW, Міжнародну логістичну компанію Ухань Ханьоу та інші.
Нагадаємо, нещодавно у МІМі відбувся україно-китайський форум, учасниками якого стали представники посольства Китайської народної республіки в Україні, представники всесвітньо відомих китайських компаній, а також зацікавлені українські бізнесмени. http://www.mim.kiev.ua/press/news/2017/2538/
Семінар відбувся у рамках міжнародної ініціативи Китаю "Один пояс - один шлях". Проект спрямований на вдосконалення існуючих та створення нових торгових шляхів, транспортних, а також економічних коридорів, що зв'язують більш ніж 60 країн Центральної Азії, Європи і Африки, яка буде сприяти розвитку торговельних відносин між ними і Китаєм.
МІМ-Київ висловлює подяку китайській стороні, зокрема Раднику з торгово-економічних питань посольства КНР в Україні Лю Цзюню та сподівається на розширення відносин між нашими країнами.