Міжнародний навчальний модуль для слухачів SE MBA в ПАР

21 березня 2018

19 березня стартував міжнародний навчальний модуль програми Senior Executive МВА, який проходить в ПАР.

В рамках модуля на слухачів чекає насичена програма, яка розділена на два блоки. Перший, тривалість якого 2 дні, проходить в Йоганнесбурзі, на базі Gordon Institute of Business Science (GIBS), партнера Бізнес-школи МІМ, другий, 8-денний - в Кейптауні.

Основне завдання першого блоку міжнародного модуля - познайомити учнів з особливостями бізнесу в умовах ринку ПАР, що динамічно розвивається. На відміну від стабільних економік Західної Європи і США, економіка ПАР за своєю динамікою і потенціалом для розвитку більше схожа з українською кон'юнктурою. У свою чергу, знайомство з особливостями динамічного ринку дозволить виділити деякі навички, необхідні для управління компаніями на цих ринках, а також виявити деякі ключові проблеми, з якими стикаються підприємці.

Для довідки: навчальна програма Senior Executive МВА спрямована на бізнесменів і представників вищої керівної ланки, які вже володіють значним управлінським досвідом. Навчання на програмі SE MBA допоможе визначити нові стратегічні напрямки для розвитку бізнесу, спираючись на знання і досвід, отримані в Бізнес-школі МІМ. Це програма для тих, хто шукає відповіді на питання: яким повинен бути мій бізнес, який напрямок розвитку обрати, що означає бізнес для мене особисто? На ці питання немає стандартних відповідей, їх слухачі разом з викладачами шукають на програмі Senior Executive МВА.