МІМ переміг в номінації «Краще партнерство» конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards»

24 січня 2022

21 січня в Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців щорічного міжнародного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards» з трансляцією онлайн. Організатор заходу – міжнародна організація АМВА (Association of MBAs), яка існує вже більш, ніж півсторіччя, і займається акредитацією бізнес-шкіл. МІМ з нетерпінням чекав на оголошення результатів, адже у листопаді ми дізналися, що проєкти нашої Бізнес-школи потрапили одразу в два шорт-лісти, більше того, МІМ став єдиним представником від України у фіналі.

Перемогу отримав спільний проєкт МІМ з видавництвом BookChef в номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS, де визначають організації, що застосовують інновативні підходи до стратегічного партнерства. Продуктом співпраці МІМ і BookChef, яка триває з 2017 року, стала низка світових науково-популярних видань в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує». Це україномовні переклади бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі. Завдяки цій співпраці український читач отримує доступ до провідних зразків сучасної світової бізнес-літератури. Викладачі, випускники та залучені експерти МІМ формують перелік рекомендацій для видавництва, на які книги найперше варто звернути увагу і перекласти їх українською, а також пишуть рекомендації до них. Для BookChef це партнерство розширило читацьку аудиторію та дозволило краще зрозуміти бізнес-тенденції.

«Ми пишаємося цією перемогою. Адже наша співпраця с видавництвом BookChef – це інтелектуальне партнерство, в результаті якого ми приносимо в Україну міжнародний порядок денний та найкращі світові тренди. Таким чином, українські бізнесмени отримують доступ до найбільш затребуваної бізнес-літератури та навіть можуть особисто зустрітися з деякими авторами в рамках зустрічей, занять та заходів Бізнес-школи МІМ. Це довготривала співпраця, і у нас є багато планів на майбутнє. Наразі ми чекаємо на вихід ще двох книг із серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує», - зазначила Президент МІМ Ірина Тихомирова.

Інший проєкт потрапив у шорт-ліст в категорії «BGA Business School Impact Award» - номінації, яка була розроблена як платформа, яка дає можливість бізнес-школам, акредитованим у BGA, продемонструвати свій вплив як на середовище слухачів та випускників, так і на ширші спільноти, у яких ті працюють. Йдеться про тривалу участь Бізнес-школи МІМ у побудові бізнес-освіти у Таджикистані. Завдяки співпраці з МІМ, передачі досвіду, знань та підтримці українських фахівців, у Таджикистані відкрився навчальний центр, націлений на бізнес-освіту, - Business Learning Center Tajikistan (BLCT).