МІМ перейшов на наступний етап в отриманні акредитації AACSB

22 грудня 2021

Акредитація AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) є найважливішою гарантією якості бізнес-школи і підтверджує, що всі програми, організація навчання і рівень кваліфікації викладачів відповідають найвищим світовим стандартам. Цього року акредитаційний комітет затвердив черговий річний звіт Annual Progress Report про результати виконання Бізнес-школою МІМ поточних завдань підготовчого етапу отримання акредитації AACSB.

Підготовчий етап передбачає синхронізацію академічних та інституційних процесів з критеріями стандартів акредитації AACSB, які зокрема наголошують на розширенні соціального впливу бізнес-школи. Цей етап тривалістю в три роки завершується у вересні 2022, після чого МІМ, за пропозицією акредитаційного комітету, розпочне фінальний етап акредитації.

“У своєму офіційному листі-відгуку комітет відзначив високий рівень системи забезпечення якості навчання у Бізнес-школі МІМ, ефективні технологічні рішення та заходи у протистоянні викликам пандеміїї. Комітет підкреслив особливе значення інтелектуальних напрацювань і практичного досвіду викладачів для кожної дисципліни на програмах”, - зауважив менеджер з акредитації навчальних програм Анатолій Русов.

МІМ послідовно демонструє свою відповідність найбільш вимогливим критеріям і залишається рішуче налаштованим у своїх намірах пройти акредитацію AACSB як беззаперечне підтвердження якості бізнес-освіти міжнародного рівня.