МІМ перейшов на новий формат навчання - blended learning!

У МІМ не тільки вчать, як долати нові виклики, які несе за собою коронакриза, а й на своєму прикладі демонструють, як адаптуватися до сучасних реалій.

26 жовтня 2020

У МІМ не тільки вчать, як долати нові виклики, які несе за собою коронакриза, а й на своєму прикладі демонструють, як адаптуватися до сучасних реалій.

22 жовтня розпочався черговий навчальний модуль програми Senior Еxecutive MBA, під час якого Бізнес-школа МІМ вперше впровадила новий формат навчання - blended learning.

Суть в тому, що частина слухачів перебувала в аудиторії, а ті, хто не міг відвідати заняття «вживу», приєднувалися до групи в режимі онлайн. Для того, щоб провести кілька заходів у форматі blended learning, співробітники Бізнес-школи МІМ забезпечили дотримання всіх заходів безпеки для офлайн-учасників (температурний скринінг, масковий режим і необхідна дистанція) та оснастили аудиторію необхідним обладнанням для комфортної та ефективної участі онлайн-слухачів. Таким чином, учасники не тільки бачили один одного, а й відчували себе єдиним цілим, могли задавати питання спікерам та дискутувати один з одним на різні теми.

«МІМ показав вищий пілотаж дистанційного навчання в форматі blended learning! Одна частина студентів була в аудиторії, інша - була присутня віддалено. З першого разу МІМу вдалося блискуче втілити найскладніший технічно формат і стати прикладом для багатьох! В результаті учасники відчували присутність всієї групи: всі бачили і чули не тільки спікера, а й один одного, до того ж дивилися презентацію і бачили позначки лектора на інтерактивній дошці в режимі реального часу. Якщо навесні більшість організацій були не готові до екстреної «евакуації» в дистанційну середу, то зараз чітко видно, хто виявився сильнішим і адаптивнішим», - Олена Черненко, слухачка SE MBA.

Таким чином, формат blended learning продемонстрував свою ефективність і довів, що для МІМ пандемія - це не про обмеження, а про нові можливості для бізнесу та навчання!

Ми готові до нових викликів, а ви?