МІМ присвячує рік свого 30-річчя обговоренню реформ в енергетичній галузі

29 січня президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА та Президент ГС «СІГРЕ-Україна» Олександр СВЕТЕЛІК підписали Меморандум про партнерство.

30 січня 2019

 У 2019 році українці відчують подорожчання енергоресурсів, проте отримають більше інструментів для їхньої економії, а найбільш активні – почнуть самі виробляти та продавати електроенергію за «зеленим» тарифом. Україна нарощуватиме власний видобуток газу, при цьому і надалі обходитиметься без купівлі російського, однак заробітки від транзиту можуть зменшитися через побудову обхідних газогонів, прогнозують експерти та низка посадовців. При цьому накопичуватимуться проблеми в українській ядерній енергетиці, але найважче буде – з опалювальним сезоном… Конкурентноспроможність бізнесу буде напряму залежати від його енергоефективності. А енергоефективність – від його інноваційності… 

З огляду на все це Бізнес-школа МІМ Київ рік свого 30-річчя присвячує вивченню питань одного з ключових стовпів економіки України – енергетичному ринку. І закликає до співпраці провідних експертів галузі, ТОП-менеджерів та власників компаній. 

«Не можна розраховувати на конкурентоспроможність бізнесу, не подбавши про його енергоефективність. Саме тому рік нашого 30-річчя буде присвячений системній комплексній роботі по обговоренню реформ в енергетичній галузі. До співпраці ми запрошуємо наших випускників, наших слухачів, наших партнерів. Широке обговорення питань реформи енергетичної галузі критично необхідне для успішного розвитку економіки нашої країни», - зазначає Президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА.

29 січня президент Бізнес-школи МІМ Ірина ТИХОМИРОВА та Президент ГС «СІГРЕ-Україна», екс-заступник міністра енергетики України Олександр СВЕТЕЛІК підписали Меморандум про партнерство. В рамках домовленостей передбачено створення в стінах Бізнес-школи МІМ  спеціалізованого Ділового Клубу. Завданням якого буде вироблення публічних політик для ринку енергогенерації та енергоспоживання в Україні.

«У 2019 році в Україні розпочинається впровадження нового ринку електричної енергії. І думка всього бізнесу – не лише енергетичного – нам важлива. Це – наш споживач. Нам важливо знати як ми – як оператор електричної енергії – можемо допомогти українському бізнесу розвиватися. Тому ми створили Раду експертів, аналітиків, яка супроводжуватиме трансформації ринку електроенергії в Україні. І плануємо у стінах бізнес-школи МІМ проводити засідання енергетичної Ради за участі випускників і слухачів МІМ-Київ», - розповів  Президент ГС «СІГРЕ-Україна» Олександр СВЕТЕЛІК.