МІМ продовжує навчати лідерству державних управлінців Таджикистану

14 червня 2021

Навчальний семінар для керуючого складу Державного комітету з інвестицій та управління держмайном Республіки Таджикистан провів викладач Бізнес-школи МІМ, доцент кафедри менеджменту та економіки Олександр Сударкін. На запрошення ДУП «Таджінвест» він розповів про лідерство та мотивацію на державній службі та їх відмінностях у бізнесових структурах.

Слухачі дізналися про стилі управління, способи мотивації співробітників, роль керівника в процесі постановки завдань для держслужбовців та про цінність балансу: «щоб забезпечити результат одного акту критики, треба похвалити працівника за виконану роботу дев’ять разів».

Понад тридцять співробітників керівної ланки Комітету стали учасниками семінару, серед них і вище керівництво -  Перший заступник голови Комітету Хуршед Мірзо, заступники голови Комітету Хуршедаі Кодір та Зухурзода Саїд, а також Джавохирлал Музаффарі, виконавчий директор ДУП «Таджінвест».

Семінар став черговим кроком до створення бізнес-тренінгового центру в Таджикистані, який ДУП «Таджінвест» реалізовує разом з Бізнес-школою МІМ за фінансової підтримки GIZ Душанбе.