МІМ сприяє формуванню кадрового резерву компанії Київстар

19 вересня 2018

17 вересня своє навчання у Бізнес-школі МІМ розпочали співробітники одного з лідерів телекомунікаційного ринку України – компанії «Київстар». Програма, що є вже другим спільним проектом телеком-оператора та МІМ, триватиме півроку.

«Навчання має три основні завдання. – зазначила у своєму відео-зверненні до слухачів корпоративної програми Оксана Олійник, директор з персоналу та розвитку організації «Київстар». – По-перше, сформувати в учасників стратегічне мислення, аби вони почали мислити ширше, вийшовши «за рамки», по-друге, сформувати лідерський потенціал і, по-третє, сформувати кадровий резерв для нашої компанії».

Попереду у слухачів 192 години лекцій, які дозволять їм поглибити знання у областях фінансів, управління персоналом, маркетингу, оптимізації бізнес-процесів. Особлива увага буде присвячена формуванню лідерських якостей. Як зауважила пані Олійник, співробітники «Київстар» вчитимуться правильно взаємодіяти з командою, надавати зворотній зв'язок, вибудовувати комунікацію в сучасному, технологічному світі.

Зазначимо, що цього річ у березні завершилась перша корпоративна програма для «Київстар». Керівники різних підрозділів компанії протягом півроку проходили навчання, за результатами чого представили власні проекти, створені для вирішення реальних потреб та бізнес-завдань телеком-оператора.