МІМ та Агенція регіонального розвитку Київської області підписали меморандум про партнерство і готують два форуми на кінець серпня

09 серпня 2022

Агенція регіонального розвитку Київської області та Бізнес-школа МІМ підписали Меморандум для встановлення партнерських відносин і розвитку довгострокового співробітництва. Першою ластівкою з практичного боку будуть два бізнес-форуми, які заплановано провести у Бучі, 26 серпня, та у Білій Церкві, 30 серпня.

Основна цільова аудиторія цих форумів – малий та середній бізнес, як локальний, який продовжує працювати чи відновлюється після бойових дій на Київщині, так той, що був переміщений з ще більш гарячих точок України.

За словами Директора агенції регіонального розвитку Київської області, Олександра Ваховського, на сьогодні є певний спектр можливостей допомоги для бізнесу, однак, далеко не всі знають про них, а ті, хто знають, не завжди можуть належним чином використати таку підтримку. Тому найперша функція цих форумів – просвітницька.

Учасники дізнаються про актуальні фінансові інструменти, пільгові програми підтримки та кредитування, механізми компенсації, на які можуть розраховувати представники МСП. Зі свого боку, Бізнес-школа МІМ представить освітній блок щодо практичних управлінських, маркетингових та фінансових дій, які ефективно працюють в умовах війни і невизначеності. Також організатори планують консультації з боку фінансових установ, банків, які працюють з програмами підтримки і фінансування бізнесу.

Стежте за анонсами від Агенції регіонального розвитку Київської області і долучайтеся до участі у форумах та розвивайте свій бізнес успішно навіть в умовах війни. Бо криза – це також можливість здобути знання та досвід.