МІМ та ГО «Платформа здоров’я» підписали меморандум про партнерство

30 травня 2018

Бізнес-школа МІМ та Громадська організація «Платформа здоров’я» 29 травня підписали меморандум, яким започаткували співпрацю у напрямку підтримки процесу реформи охорони здоров`я в Україні.

Вже найближчим часом, з 7 по 9 червня, у МІМ пройдуть тренінги-практикуми для лікарів первинної ланки, організовані ГО «Платформа здоров’я». Їх мета – допомогти лікарям, надавши експертно-консультативну підтримку з ефективної організації власної практики в нових умовах роботи.

«Ми не маємо на меті лише навчити усіх лікарів, наше першочергове завдання – підготувати так званих агентів змін, які власним прикладом покажуть колегам, що автономізація – це нормально», - зазначив Голова правління ГО «Платформа здоров’я» Тимофій Бадіков.

Тренінги-практикуми, які відбудуться в МІМ, є частиною «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки в Україні». Їх учасниками будуть фахівці первинної медичної допомоги - терапевти, педіатри та сімейні лікарі, які готові не лише навчатися, а й поширювати отримані знання у спільноті колег. Більше того, усі сформовані на заходах навчальні матеріали ввійдуть в основу майбутнього онлайн-курсу, який надасть лікарям з усієї України можливість навчання та саморозвитку.

«Робота, яку проводить ГО «Платформа здоров’я», в багато чому схожа на місію Бізнес-школи МІМ: послідовне створення критичної маси відповідальних лідерів – рушійної сили конкурентоспроможності України. Ми прагнемо створити активну спільноту лікарів, яка поширюватиме інформацію, ідеї, стане джерелом знань, до якого зможуть звернутися інші», - зауважила Ірина Тихомирова, Президент Бізнес-школи МІМ.

Зазначимо, що МІМ вже має значний досвід у навчанні лікарів. За плечима викладачів Школи кілька років підготовки фахівців на спеціалізованій програмі «Сучасний менеджмент в охороні здоров'я».

«Головна особливість цього проекту – синергетичний ефект, який формується шляхом поєднання двох експертиз, управлінської від МІМу, та медичної від ГО «Платформа здоров’я». Частину лекцій, які слухатимуть учасники семінару, будуть читати наші викладачі», - додала Ірина Тихомирова.