МІМ виступив партнером Тижня ділової доброчесності

05 травня 2018

Подолати корупцію, налагодити діалог між представниками бізнесу і державними інституціями та покращити інвестиційний клімат в Україні – основні завдання Тижня ділової доброчесності, організаторами якого виступили Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC) та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні. Ініціативу підтримала Бізнес-школа МІМ, яка стала партнером даного проекту.

Протягом декількох днів, з 14 по 18 травня, пройде низка заходів в різних інтерактивних та інформаційних форматах: прес-конференції, дебати та колективні обговорення, тренінги, круглі столи та флешмоб в соціальних мережах. Локація другого дня, 15 травня – Бізнес-школа МІМ, де будуть проходити дебати на тему викликів в сфері комплаєнсу та можливостей, які пропонує діловий світ.

«Одним із завдань МІМ є налагодження комунікації між представниками різних ділових сфер, підприємцями та управлінцями вищих рівнів задля створення прозорих умов ведення бізнесу в Україні. Тому ми із радістю долучились до ініціативи Тижня ділової доброчесності, як можливості ведення конструктивного діалогу між усіма зацікавленими сторонами даного процесу», - зазначив Віце-президент Бізнес-школи МІМ Олексій Виноградов.

Участь у всіх заходах Тижня є безкоштовною. Приєднатись до учасників можна, пройшовши реєстрацію до 11 травня включно. Очікується, що на заходах проекту будуть присутні представники громадських організацій, керівники бізнесу національного та мультинаціонального масштабу, ЗМІ, посольства та представники інвестиційних фондів.

Програма Тижня ділової доброчесності доступна за посиланням.